Хлопець хоче сексу з іншими дівчатами,що з цим робити?
От і він вирішив відкритися мені.Перші пів року відносин все було чудово,тоді,як я дізналася з нашої розмови згодом,він навіть не думав про інших дівчат і тим більш не задумувався про них в сексуальному плані.
Згодом зʼявилась думка ,що він хоче спробувати це з іншою.Якщо бути точнішою,навіть не думка,а фізичне бажання.По його словам,з кожним днем,це фізичне бажання ставало все більшим і наразі воно є.Як він каже ,що просто ідучи по вулиці і глянувши на якусь дівчину ,одразу зʼявляється сильне фізичне бажання.
Але головою він розуміє,що він мене кохає і хоче продовження відносин і якщо він зрадить все те ,що ми будували,піде на дно.В цій суперечці між самим собою,він ще досі.Каже ,що стає все складніше і що не знає,чи витримає так років 3-5.В сексі у нас все добре,нам обом все подобається,чому тоді хотіти когось іще?
В ліжку я в нього перша,а от він у мене другий,тому він нього чую докори,:”Навіть ти щось інше спробувала а я ні“.
Порівнював цей стан,навіть, з солдатом якого допитують.
Солдат розуміє,що він не здасть своїх,через принципи,або через щось інше,але коли починають мучити фізично ,солдат розколюється,бо не витримує.
Зараз думаємо йти до терапевта,але я вже й не знаю,чи реально вирішити цю проблему взагалі?Чи в такій ситуації треба тільки розходитися?