«Перш ніж відмовитися від усього заради великого кохання, подумайте, а що...»
Питання від: nikfcb Вік: 26

Зрада

Добрий день. Вчора побачила в телефоні в чоловіка приховану соцмережу, де він спілкується з дівчатами і висилає їм свої інтимні фото. Як з ним про це поговорити? І головне що мені робити далі ?
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Что вам делать решать только вам. Вы знаете, что вы хотите в целом в данной ситуации?
По поводу поговорить с мужем.
Знаете ли вы, что хотите узнать или решить в результате данного разговора?
Как телефон мужа оказался у вас в руках и зачем вы пошли в соц.сети его?
Как давно вы замужем?
Какие у вас отношения?
Были ли измены либо подобные ситуации?
цитата:
Вчора побачила в телефоні в чоловіка приховану соцмережу, де він спілкується з дівчатами і висилає їм свої інтимні фото. Як з ним про це поговорити?

Доброго дня. Що Вас зупиняє від цієї розмови? Чого боїтесь?

цитата:
І головне що мені робити далі ?

Це залежить від того, що для Вас означають відносини з чоловіком, чи наважитесь Ви на розмову, як вона пройде і що Ви дізнаєтесь в результаті, як будете себе почувати, як він буде себе поводити.
Доброго ранку!
цитата:
Вчора побачила в телефоні в чоловіка приховану соцмережу, де він спілкується з дівчатами і висилає їм свої інтимні фото.

Співчуваю Вам.
Напевно, у Вас були підстави цікавитись змістом листування чоловіка. Можете розповісти, що саме змусило відкрити його телефон?

цитата:
ЗРАДА

Бачу, що Ви однозначно дали оцінку діям чоловіка. І що відчуваєте внаслідок свого відкриття? Питання важливе, адже від Вашого емоційного стану багато в чому будуть залежати подальші вчинки.

Також доречно розібратись з Вашими потребами і мотивами. Про що Ви бажаєте поговорити? Будете викривати і звинувачувати? Чи зможете пробачити зраду? Чи націлені на розставання?

цитата:
І головне що мені робити далі ?

Подальші кроки будуть цілком залежати від Ваших рішень. Жити з усвідомленням зради це одне.
Дослідити і розібратись у взаєминах - це друге.
Піти - третє.

В будь-якому випадку, вважаю доречним звернутись до психолога особисто, щоби виразити свої почуття і думки, розібратись в них, отримати підтримку і допомогу у пошуку прийнятного рішення.