«Не завжди прощення просить той, хто винний. Прощення просить той, хто до...»
Питання від: Єва Вік: 14

Що мені робити якщо я вже не хочу жити протягом 2 років

Розійшлась з хлопцем дуже великий стрес самопошкодження немає бажання житти він все що у мене було і я його втратила через свою провину і я дуже шкодую за це
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Марія Радченко — психолог
Марія Радченко психолог
Дніпро ·
Доброго дня, Єво.

Якщо Ви не хочете жити протягом двох років, це є симптомом депресії. Обов'язково треба звернутися до психіатра і психотерапевіта. Поки Ви невповнолітня, професійну допомогу можна буде отримати зі згоди батьків, тому повідомте, будь ласка, батькам про свій стан.