«Чим сильніший характер у людини, тим менший у неї потенціал. Це звучить ...»
Питання від: Леся Вік: 16

Що зі мною не так?

Добрий день! Хочу звернутися з проблемою у мене постійно якісь занадто пошлі думки, це насправді мене дуже-дуже бентежить бо через це мені здається люди зі мене можливо бояться(чи може це ч себе боюся) На мою думку причиною цих думок є те, що наші кімнати сусідні (+мені доволі не комфортно те що наші кімнати сусідні і я буваю чую \'оці всі прояви любові\' в мене аж вивертає, ). А ще мені не подобається що у свій бік я можу почути всякі жартики з пошти підтекстом. І через це я вже давно помітила що в мене з\'явилися ці думки (+думка, що люди про мене думають, що як повія, але ця думка це абсурд бо я ніколи відкрито не одягаюся, на ці теми ніколи не жартую і не говорю взагалі і одягаюся як\'людина\' ) і це просто нестерпно і я хочу якось їх побороти, і хочу щоб сприймала цей світ без всякої сексуацізації, будь ласка допоможіть побороти цю проблему.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Добрий день, Леся.
Чи правильно розумію, що вас непокоять думки, пов'язані із сексом? Якщо так, то перше, про що слід сказати, - цікавитись сексом - це нормально. Тому думаю, що з вами все так.
Чи правильно розумію, що дана тема для вас заборонена (можливо, до цього негативно ставилися у вашій сім'ї) та вам заборонено бути привабливою? І також є певні установки, як має виглядати жінка, як не можна одягатися?
Але виглядати привабливо - це нормально. Схоже, що ви хочете побороти те, з чим боротися не потрібно, а навпаки слід прийняти.
Леся, вітаю!
З вами усе добре. Ви переживаєте етап дорослішання в своєму житті і те, що ви помічаєте свої сексуальні бажання - це абсолютно нормально. В вашому віці нормально досліджувати своє тіло, що вам приносить задоволення, фантазувати про секс і хотіти його зрештою з тією людиною, яка вам буде по справжньому близька. раджу вам подивитися серіал "Сексуальна освіта", де підлітки вашого віку досліджують тему дорослішання, сексу, обговорюють свої страхи і переживання.