Допоможіть розібратись із ситуацією
Потфакту є емоційні качелі з її сторони зараз. Вона відповідає, за мною слідкує. Але якщо напишу відпише два три слова і все.
Я прищнався їй в почуттях, написав вірш, красивотце подав. Її реакція на будь які мої такі откровення дослівно: Я НЕЗНАЮ ЩО СКАЗАТИ. І так постійно. Я думав може ізбігающий тип привʼязаності чи щось таке. Вона каже що їй комфортно одній. І я так від неї чув що травматичні емоційні качелі внеї все буди до.
У нас була розмова спочатку про подарунки, що їй всі дарували. Я відповів трішки різко, але сказав ЩО ТОМУ ТІ ХЛОПЦІ І БУЛИ БИВШІ. Просто я принципово не намагаюсь купляти відчуття. Вмене дві лумки стосовно цього: вона або мене дрисірує зараз мовчанням, холодністю, дистанцією. Або вона дійсно через травми із партнерами які хотіли її тільки використати (як вона сама каже) считує люблв через подарунки. Ну таких двох висновків я тут дійшов.
Чесно розумію, що емоційні качелі вже прищнак не здорових відносин. Але дуже манить мене до цієї дівчини. Я відчуваю, що вона не каже, але її теж манить. Я був трохи залип, тому взяв себе в руки і вийшов з глибокої привʼязки. Зараз включив теж холод, щоб я не був доганяючим.
Питання. Я хочу забрати цю людину із собою по житті. Той демо резим який у нас був, чи той період до дресіровки (си можливо до наказання мене за щось) був достатнім, щоб прийняти це рішення. Тод питання. Допоможіть приблизно зрозуміти які причини чи помисли її в таких качелях? Можливо ви щось побачите зі сторони? Вона не відпускає і не тримає, але це перший фанат мого життя всюди слідкує.