Доброго ранку!
цитата:
Допоможіть будь-ласка🙏🏻Перед весіллям знайшла скролінг дівчат дуже частий
Відчувається, як ви стривожені. Тому не дивно, що звертаєтесь по допомогу -
цитата:
Допоможіть будь-ласка поглядом зі сторони❤️🙏🏻
От тільки допомога буде ефективною, коли вона буде спрямована на Ваші особисті почуття, бажання, цінності, переконання. І на встановлення максимально наближеного до реальності погляду на ситуацію.
Згодні з таким підходом?
Отже, докази чого ви шукаєте? -
цитата:
Залишився тиждень перед розписом, а я все шукаю докази бо серце не на місці.
цитата:
І сьогодні вночі знайшла якимсь чином скролінг його різних дівчат почті кожного дня, все почищено не докомаєшсься.
По ваших відчуттях, яке вас очікує майбутнє, якщо довіри до партнера нема?
За відсутності довіри, які почуття у вас до нього? Чи достатньо їх, аби вийти заміж?
цитата:
І що насторожує бо я йому казала що я проти зустрічі з дівчатами хоч і подгугами.
Так, ви казали, а він як поствився до ваших слів/прохань/вимог?
цитата:
Ми вже 5 років разом, проте в нас с самого початку не було пристрасті, і того літку десь 2 місяці сексу, в той момент він казав що не хоче, то дупа в мене не така, то я якось не так запрошую до того дійства.
З боку чоловіка то був прояв чого? Якого ставлення до вас? Чи не було у вас відчуття, що вас принижують та обезцінюють?
Поясню: я намагався своїми запитаннями привернути вашу увагу на ті аспекти, які не варто пропускати. Вони служать маркерами благополуччя чи навпаки - негативних аспектів у взаєминах. І от уже ваше завдання ВИЗНАЧАТИСЬ, що робити далі.
Вважаю, що було б корисно узяти хоча б одну-дві консультації психолога, щоби розібратись більш глибоко у ваших переживаннях. Щоби ви змогли зрештою вийти зі стану
цитата:
Трохи в а…Ї
і прийняли рішення у своїх власних інтересах. А не під тиском безвиході або якохось страху.