как быть
Вечером поругались с мужем,и я всю ночь не могла уснуть,прокручивала все в голове.А утром его ударила,по плечу,ничего не объясняя.Сейчас я не могу в это поверить,у меня наверно было какое-то состояние аффекта в тот момент.А он в ответ начал орать и оскорблять.И я снова дала пощечину.После чего он ударил меня ногой в живот,со всей силы,и со всей злостью...Я уехала.Мы живем отдельно.Муж говорит,я вела себя как больная.Я согласна,что не права.Что,можно сказать,спровоцировала.Но его бешеная реакция? Он ведь мужчина,он мог поступить по-другому,в конце концов,просто оттолкнуть(в идеале узнать,что случилось,попытаться успокоить),но не убивать же.
Оцінки питань
Користувачі можуть голосувати за запитання, що сподобалися. Найкращі питання ми розміщуємо у спеціальній секції сайту.
Ви можете проголосувати за питання, якщо воно чимось вам сподобалося. Можливо, цікава тема, чи добре описана проблема, чи ви вважаєте, що відповіді психологів на поставлене питання корисно було б почитати багатьом іншим людям.
Якщо ви голосуєте за якесь питання, то посилання на нього пізніше може бути відображене на вашій особистій сторінці, у секції "Сподобалися питання". Ваші негативні оцінки ніде не відображаються.
У психологів на особистих сторінках запитання, що їм сподобалися, відображені не будуть.