Upsihologa Logo
У психолога Українські психологи
Наживо:
Оксана Юрьевна Селезнева
Оксана Юрьевна Селезнева 6 хвилин тому: ««Так что уточню - имеет ли смысл накопить силы от тревоги через биохимию? Конечно только для первого шага. Парадокс страха помощи какой-то» Вы УЖЕ сделали первый шаг- написали с»
Вікторія Василівна Коханська
Вікторія Василівна Коханська 30 хвилин тому: «Вітаю, kaknado. КПТСР не дає чіткої фізіологічної "картини", симптоми можуть змінюватись. Це травми настільки сильні що "пішли" у тіло і проявляються психосоматично. Можливо у Вас»
Вікторія Василівна Коханська
Вікторія Василівна Коханська 1 година тому: «Вітаю! Ситуація склалась не так як Вам хотілося б, та це хороша можливість дослідити себе - свої потреби, свої бажання, свої погляди та сподівання на стосунки. Те що піднялось у В»
Питання від: Кристина Вік: 18

Непонятное в отношениях

Здраствуйте!меня очень волнует то что в отношениях с моим парнем у нас часто ссоры как с его стороны так и с моей.он очень злиться когда я иду гулять с подругой или после университета тоже зайду к одногрупнице на чай,он очень ревнует и 100 раз спросит с кем я,хотя повода для ревности я ему не давала,а с другой стороны он тоже ходит гулять с друзьями своими на ночь и не только,и я тоже могу сказать что я незнаю с кем он и тд.и еще он с другого города(хотя учимся в одном университете)поетому на выходные он ездиет домой,и я очень злилась говоря что он меня избегает.я бы на его месте ради любимой девушки осталась хотябы на денек.а не сразу же в пятницу лететь домой.и он говорит что скучает очень.так зачем тогда ехать домой если так скучает?я бы не поехала..хотя ето я...и что в итоге получается я сижу дома чтобы его не огорчать и не злить.а он как приезжает домой идет опять с друзьями гулять,выпивают и развлекаются.и иза етого я очень злюсь и думаю что ему на меня всеравно,приезжает всегда в тот день когда учеба и уезжает как только она заканчивается и все ето время он дома.а день посвятить мне он неможет.может я не права..подскажите как быть?
Вподобали: 1 з 1
...
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Користувачі можуть голосувати за запитання, що сподобалися. Найкращі питання ми розміщуємо у спеціальній секції сайту.

Ви можете проголосувати за питання, якщо воно чимось вам сподобалося. Можливо, цікава тема, чи добре описана проблема, чи ви вважаєте, що відповіді психологів на поставлене питання корисно було б почитати багатьом іншим людям.

Якщо ви голосуєте за якесь питання, то посилання на нього пізніше може бути відображене на вашій особистій сторінці, у секції "Сподобалися питання". Ваші негативні оцінки ніде не відображаються.

У психологів на особистих сторінках запитання, що їм сподобалися, відображені не будуть.

Відповіді психологів

На це питання поки що немає відповідей.
Це питання архівовано. Нові відповіді більше не приймаються.
Увійдіть або зареєструйтеся, щоб відповісти.
Хочете зараз безкоштовно поставити питання психологу онлайн?