Питання від: таня Вік: 18

Як він ставиться до мене?

Доброго дня. Допоможіть мені розібратися в даній ситуації.
Дватижні назад я познайомилася з хлопцем (він є двоюрідним братом моєї подруги). Від початку знайомства я до нього не проявляла симпатії, але він робив знаки мені уваги. Був дуже милим.
Одного вечора ми стояли з друзями, розмовляли. І мені стало дуже холодно і він запропонував піти в машину зігрітися. Ми сиділи, говорили з ним. Але потім він мене несподівано поцілував. Мені стало дуже приємно в ту хвилину та легко на душі. І після того разу я не можу точно сказати, що я закохалася. У мене виникла до нього велика симпатія. Мені приємно знаходитися разом з ним. На наступний день він запропонував приїхити. ьколи він приїхав ми знову ж багато говорили з ним.Він поцілував мене. Та він себе чомусь вів водночас і відкрито, але водночас і сковано. Зараз він не приїздить до мене. але коли ми бачимось в його дворідної сестри (ми з нею найкращі подруги), то він дальше дуже багато говорить зі мною, проявляє увагу до мене. але я не можу нічого зрозуміти. Я не можу зрозуміти як він ставиться до мене. Я дуже розгублена.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Анна Борисовна Карлова — психолог
Анна Борисовна Карлова психолог

Психолог більше не активний на сайті

Здравствуй, таня.
"Я не можу зрозуміти як він ставиться до мене"?
Одно, что можно сказать с определённостью, что ты ему нравишся, он тебе симпатизирует. Однако, что бы знать точно можешь спросить у него об этом сама:"Как ты ко мне относишься?". А так же реши для себя чего ты хочешь от жизни в целом и партнёрских отношений в частности, так как твоя модель поведения представляется мне очень пассивной. Удачи.
Добрый день, Таня!
Для начала определите своё отношение к нему. Если он Вам интересен, симпатичен, то проявляйте инициативу. Когда он будет видеть, что не безразличен Вам, то возможно и мучиться Вам вопросами "как он ко мне относится" не прийдется. Отношения - это обмен, а не "игра в одни ворота".
Будьте смелее.
Алёна Анатольевна Сидоренко — психолог
Алёна Анатольевна Сидоренко психолог

Психолог більше не активний на сайті

Таня,
цей хлопець очевидно Вам симпатизує. Деяку скутість під час зустрічі можна поянити цілком природною сором'язливістю. Проявляти почуття, а особливо симпатію, буває боязко.
Якщо він Вам подобається (а саме Ваше ставлення до нього є основним фактором майбутніх дій), спробуйте якось проявити свої почуття до нього.
Просто будьте уважною до себе, і Ви обов'язково знайдете комфортний спосіб це зробити.
Його реакція буде відповіддю на Ваше питання.
Зародження почуттів - чарівний час. Насолоджуйтесь ним, експериментуйте.
Удачі Вам!