У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


Дівчина онлайн (). Обзор психолога.

У Психолога » Психологические обзоры » панічні атаки » Дівчина онлайн (Зої Заґґ)
психолог
Автор обзора психолог

 

Історію "Дівчина онлайн" написала англійська фешен блогерака Зої Заґґ, вона розповідає про Пенні, дівчину підлітка 16-ти років. Пенні страждає від панічних атак після автомобільної аварії, потрапляє у різні шкільні халепи, захоплюється фотографією має друга Елліота, а також веде свій блог  "Дівчина онлайн", де правдиво без прикрас розповідає про різні життєві ситуації, що трапляються з нею...

PS: Спойлерів більше не буде)))

girl online⠀Критики її  розгромили, вважаючи, що вона не несе ніякої літературної цінності, хоча книга піднімає багато соціальних тем, які є актуальними для підліткового віку.

  • Стосунки між дівчатами та хлопцями. Що таке здорові стосунки, якими вони мають бути? Чи є конфлікти у таких стосунках? Про що важливо говорити в парі?
  • Кордони. Як сформувати свої кордони? Як почуватися впевнено коли є конфузна ситуація? Як відстоювати свою думку? Як бути собою?
  • Сім'я і друзі. Хто є опорою у наших проблемних ситуаціях? Чи можна попросити про допомогу, коли це необхідно?

Ця книга відповідає на усі  ці питання.

На перший погляд історія Пенні орієнтована на дівчат, але це не так.
Дуже корисною буде для батьків, які, можливо, згадають свій підлітковий вік, труднощі, з якими стикалися,  думки,  які переповнювали в той час, моменти, де ситуації були критичними, а вирішення було недосяжним.

Вивчаючи підліткову літературу, в першу чергу звертаю увагу на її користь і актуальність.  Книга "Дівчина онлайн" привернула мою увагу тим, що висвітлює питання панічних атак. Панічна атака — незрозумілий, нестерпний для людини раптовий епізод сильного страху, що зумовлює важкі фізичні реакції без реальної небезпеки чи видимої причини. Через всю книгу червоною ниткою проходить ця проблематика. Історія показує нам емоційний стан героїні, її відчуття і почуття. У книзі, навіть, запропоновані деякі вправи на знаття емоційного напруження при панічних атаках.

У мене як дорослої людини був цілий  спектр емоцій від цієї книги. Я занурилася свої відчуття, згадала підліткові страхи, перше кохання і конфузні  ситуації зі школи. Книга залишила після себе приємний післясмак легкості.

Безкоштовна розсилка цікавинок!

Обзоры книг и фильмов -- комментарии к художестенным произведеням, добавленные на сайт нашими психологами.

Другие обзоры психологов

Комментарии посетителей

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr