У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Нехай щастить, Лео Ґранде (Sophie Hyde). Коментар психолога.

психолог
Коментує психолог
теми твору: сексуальність внутрішній конфлікт прийняття себе


➡ Матеріал містить спойлери.

«Життя – це можливість, використовуйте її. Життя – це краса, милуйтеся нею. Життя – це блаженство, скуштуєте його…»

Ненсі – вчителька історії релігії, її життя було заплановане, нудне та «правильне». В неї не було пригод, вона ніколи не була нерозсудливою. Після смерті чоловіка, вона вирішила що з неї досить такого життя, вона прагне більшого, хоче більшого, бажає більшого. Втрачені роки не повернути, але вона придумала для себе те, що може їй допомогти відчути себе молодою, а саме зустріч з юнаком, який надає послуги ескорту.

Нехай щастить, Лео Ґранде

Лео – молодий, привабливий, розумний чоловік. Він захоплюється людьми, любить їх вивчати, йому подобається, коли людям приємно. В своїй професії він вбачає багато цікавого, коли любиш людей, то не складно полюбити і їх тіла, ким би вони не були.

Зустріч Лео та Ненсі це екзистенційна зустріч, направлена на тут і тепер пізнання. Не важливо хто ти поза межами того простору, важливо хто ти зараз тепер. Хто переді мною. Що ця людина бажає. Це зустріч людей, що стають дзеркалом один для одного, через тебе я можу вивчити себе, пізнаючи тебе я наближаюсь до себе.

Нам показують інтимність в найглибшому сенсі цього слова, показують сексуальність як частину людського життя. Бажання не є гріхом, бажати не означає бути зіпсованим. Через героїв ми чітко можемо приблизитись та випробувати свої моралі  і при цьому навчитись не засуджувати нікого. Ця історія вчить розумінню інших, вона вчить комунікації на рівні тіла та розуму. Автор вдало поєднав візуал з діалогами, відвертими, навіть оголеними та зовсім не непристойними.

Також цей фільм про втрачене та набуте, про відкриття нових сенсів, нових відчуттів. Ненсі, що завжди вважала своє тіло не достойним бути бажаним та бажати, відкриває для себе новий світ. Кінострічка показує, що ніколи не пізно віднайти шлях до свого тіла та бажань, цей фільм вчить самоприйнятю та сміливості визнати що ти прагнеш.


Опубліковано на
відгук психолога рецензія розбір сенс пояснення

Безкоштовна розсилка цікавинок!

Огляди книг та фільмів -- коментарі до художніх творів, додані на сайт нашими психологами.

Ще психологічні рецензії

Коментарі відвідувачів

ще немає коментарів...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr