У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


«Глибокі води» 2022 (Едріан Лайн). Коментар психолога.

психолог
Коментує психолог
теми твору: аб'юз


➡ Матеріал містить спойлери.

Мелінда - яскрава красуня, в якій тече гаряча іспанська кров. Вона залежна, має проблеми з алкоголем, в якому топить свою печаль, і живе безладним статевим життям, зраджуючи чоловіка. Мелінда гойдає Віка на емоційних гойдалках, викликаючи в нього гнів. Водночас, вона розуміє, що тільки так Вік здатен відчувати хоча б якісь почуття до неї і давати їй увагу якої вона потребує. Вона є обʼєктом його перверсії, це її запалює, з одного боку, а з іншого, є причиною її страждань.


Їхні відносини побудовані на симбіотичному звʼязку, де кожен доповнює свої дефіцити в потребах. Вона потребує «татуся», який буде опікуватися нею і, контролюючи, не дасть повністю злетіти з катушок, в той час як її інфантильна поведінка доповнює потребу Ніка виражати надмірну турботу і проявляти контроль. Такий собі взаємовигідний союз.


Вік - чоловік зрілого віку, справляє враження надійного партнера. Познайомившись ближче з персонажем, можна побачити що він емоційно холодний, інколи почуття ревнощів викликає спалахи люті, яку він не контролює. Вік має садомазохістичні риси характеру, він дозволяє дружині робити йому боляче, але потім сам причиняє їй біль. Вік толерує її флірт з чоловіками до певної межі. Мелінда, в свою чергу, провокує Віка і дивиться на його реакцію, шукаючи хоча б якісь ознаки небайдужості. Яка в неї потреба за цією поведінкою? Мелінда хоче відчувати себе бажаною і безумовно прийнятою? Чи це частина їхньої  сексуальної  гри, яка розпалює пристрасть?


У фільмі ще є донька Віка та Мелінди, Тріксі. Питання дівчинки до тата наштовхують на роздуми про стан її психіки: «Розкажи як ти його вбив». Незвичайні питання як для дівчинки років 5-ти, правда?

Мелінда не займається вихованням доньки, вона сама ще дитина. Мелінда дратується на дівчинку і не помічає її.

Нік спаює свою доньку, наливаючи маленькій дівчинці вино і пропонує їй випити з ним. В іншому кадрі Тріксі, приймаючи ванну, грається сексуальною іграшкою своїх батьків. Вік це ігнорує.


Вони мучать один одного. Це приклад співзалежних стосунків, в яких обоє страждають. Спочатку здається, що розумним виходом зі стосунків буде розлучення та забрати дівчинку від неблагополучної матері і залишити її на виховання тату, але до середини фільму ситуація стає ще більш складною.


Опубліковано на
відгук психолога рецензія розбір сенс пояснення

Безкоштовна розсилка цікавинок!

Огляди книг та фільмів -- коментарі до художніх творів, додані на сайт нашими психологами.

Ще психологічні рецензії
Комуна (2016) фільманаліз
Комуна (2016) (Томас Вінтерберг) кінокартина alt2тема: залежності амбивалентность любви отношения

Коментарі відвідувачів

ще немає коментарів...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr