13 ПРИЧИН ЧОМУ (Джей Ашер / Браян Йоркі). Обзор психолога.

У Психолога » Психологические обзоры » подростки » 13 ПРИЧИН ЧОМУ (Джей Ашер / Браян Йоркі)
психолог
Автор обзора психолог
темы произведения: подростки   одиночество   смерть   смысл жизни

 

13 ПРИЧИН ЧОМУ Серіал «13 ПРИЧИН ЧОМУ» знятий за мотивами однойменої книги Джея Ашера. Події розгортаються навколо старшокласника Клея та його подруги Хани, дівчина наклала на себе руки, після подій які вибили її із нормального ритму життя. Перш ніж залишити цей світ,  Хана записала 13 касет, в котрих поянює свої дії та створює систему передачі людям які часково винні у її смерті. Записи касет поетапно розкривають проблеми героїні від простої байдужості до насильства. Вище вказане можна знайти до опису серіалу ,   яке уже продивилася після перегляду...

А спочатку, коли дивилась трейлер цього серіалу думала, о будуть соплі слюні, саме те, для готування на кухні, як говорять для фону. Та з першої серії зрозуміла, що сильно помилилась, адже дуже рідко зустрічається картина яка зачіпає таку велику кількість проблем. Екранізація розрахована на підлітків, але ті спірні питання, мораль,  постійна дискусія зі своїм внутрішнім світом "Що б я зробила на його місці?", "Що я можу зробити коли бачу як когось ображають?", "Як мої вчинки впливають на долю інших?" буде цінна незалежно від віку. Ми не можемо дізнатися як інші люди сприймають нас, хто ми є для них, що байдужість навіть незначна, невинна може перетворитися не на один епізод, а призвести до ряду негативних подій.

Картина зіштовхує людину зі своїми власними страхами самотності, нерозуміння, неприйняття, приниженням, невпевненістю. Статус важливіший ніж прості людські почуття. Діти транслюють дорослі взаємени, грають у дорослі ігри, нажаль не до кінця усвідомлюючи, що дорослі самі не розуміють як любити інших, підтримувати їх, конструктивно себе відстоювати.

Емоції від серіалу багатограні екранізація підсилює усі конфліктні моменти так, що просто неможливо не втриматись від внутрішнього діалогу. Усі скандальні моменти, що рояться навколо серіалу в певній мірі мають місце.

Цей  серіал важко дивитися, але дивитися потрібно з великою увагою до себе та своїх оточуючих.

Гарного усім перегляду, діліться своїми враженнями:-) 

Бесплатная рассылка интересностей!

Обзоры книг и фильмов -- комментарии к художестенным произведеням, добавленные на сайт нашими психологами.

Другие обзоры психологов

Комментарии посетителей

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr