Таємниця Коко (2017) (Чи Анкріч, Едріан Моліна). Обзор психолога.

У Психолога » Психологические обзоры » смерть » Таємниця Коко (2017) (Чи Анкріч, Едріан Моліна)
психолог
Автор обзора психолог
темы произведения: смерть   родители и дети   выбор   мотивация

 
Таємниця Коко

Таємниця Коко - це мультфільм, в пригодницькому та сімейному жанрі, але з такою глибиною, що як дітям, так і дорослим він буде цікавим. 

Для дітей - це яскравий приклад хлопчика Мігеля, який у свій маленький вік має захоплення гітарою і попри заборони сім'ї мріє бути музикантом. Він відчайдушно шукає способи займатися улюбленою справою і в один прекрасний вечір, в день мертвих він потрапляє у світ мертвих. Там і розвиваються всі подальші пригоди цього молодого музиканта. Розкривається для дітей приклад цілеспрямованості, мотивації, сміливості та поваги до свого роду і сім'ї, бо разом з тим у світі мертвих хлопчика рятує саме його любляча сім'я. Також мультфільм гарна метафора пояснення такої події дітям, як - смерть. 

Для дорослих - це мультфільм, який показує важливість того, що варто памятати своє коріння та буде корисним тим, хто переживає втрату когось із сім'ї. Як і для маленьких глядачів, дорослі можуть знайти для себе корисну дозу мотивації, вміти розрізняти істинні бажання від нав'язаних оточуючими!

Весь мультфільм - карнавал та веселощі Мексики, тому емоційно він передає лише позитив та бажання рухатися далі, наповнює ресурсами власне  життя. 

"Коли бачиш свій момент удачі, його не можна упускати, треба ловити!" - головна цитата мультику :)

Бесплатная рассылка интересностей!

Обзоры книг и фильмов -- комментарии к художестенным произведеням, добавленные на сайт нашими психологами.

Другие обзоры психологов

Комментарии посетителей

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr