У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Таємниця Коко (2017) (Чи Анкріч, Едріан Моліна). Коментар психолога.

теми твору: батьки та діти смерть выбор


➡ Матеріал містить спойлери.
Таємниця Коко

Таємниця Коко - це мультфільм, в пригодницькому та сімейному жанрі, але з такою глибиною, що як дітям, так і дорослим він буде цікавим. 

Для дітей - це яскравий приклад хлопчика Мігеля, який у свій маленький вік має захоплення гітарою і попри заборони сім'ї мріє бути музикантом. Він відчайдушно шукає способи займатися улюбленою справою і в один прекрасний вечір, в день мертвих він потрапляє у світ мертвих. Там і розвиваються всі подальші пригоди цього молодого музиканта. Розкривається для дітей приклад цілеспрямованості, мотивації, сміливості та поваги до свого роду і сім'ї, бо разом з тим у світі мертвих хлопчика рятує саме його любляча сім'я. Також мультфільм гарна метафора пояснення такої події дітям, як - смерть. 

Для дорослих - це мультфільм, який показує важливість того, що варто памятати своє коріння та буде корисним тим, хто переживає втрату когось із сім'ї. Як і для маленьких глядачів, дорослі можуть знайти для себе корисну дозу мотивації, вміти розрізняти істинні бажання від нав'язаних оточуючими!

Весь мультфільм - карнавал та веселощі Мексики, тому емоційно він передає лише позитив та бажання рухатися далі, наповнює ресурсами власне  життя. 

"Коли бачиш свій момент удачі, його не можна упускати, треба ловити!" - головна цитата мультику :)


Опубліковано на
відгук психолога рецензія розбір сенс пояснення

Безкоштовна розсилка цікавинок!

Огляди книг та фільмів -- коментарі до художніх творів, додані на сайт нашими психологами.

Ще психологічні рецензії
Август фільманаліз
Август (Джон Уэллс) кінокартина alt2тема: кохання психосоматика семья

Коментарі відвідувачів

ще немає коментарів...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr