У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


Проблеми з реакцією на відношення матері

У Психолога » Вопрос психологу онлайн (бесплатно) » Подростки » Проблеми з реакцією на відношення матері
Добрий день. В мене є одна проблема. Я занадто гостро реагую на різкі слова чи дії моєї матері в мою сторону (обзивалки, агресія, ігнорування та тиск щоб я знайшла собі роботу), в мене починаються істерики та неконтрольовані сплески агресії. Як наслідок потім в мене з'являється тривога, і мені банально важко вийти з кімнати на контакт з нею, тому що з'являється паніка. Мене дуже бентежить це, можливо є способи якось змінити мої реакції на це? Чи взагалі зробити хоч щось
Вопрос от: ; Возраст: 16

Подберите психолога для подростка онлайн или в городах Украины.


психолог онлайн
1
Алла Володимирівна Романенко
Добрий день. Занадто гостро реагую - дуже влучно сказано. Адже наші емоції - це саме і є реакція на те, що відбувається. А дуже гострі неконтрольовані емоції, можуть з'являтися саме внаслідок намагання протягом певного часу контролювати свої емоції і задавлювати їх вглиб себе

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
2
Виталий Викторович Бондарчук
Павел Леонидович Басанский
Віка, доброго дня!

Схоже, що у вас проблеми з кордонами і мама емоційно весь час вас зачіпає. Це почалось як давно? Чи повідомляли ви їй що вам неприємна критика? Як себе захищаєте? Чи вмієте за себе постояти? Можна також попросити змінити її форму звернення до вас! Це правда викликає обурення, коли хтось значимий знецінює та критикує. Співчуваю!

Також можна працювати з вашим станом через внутрішні образи. Коли ви впадаєте в істерику, то на скільки років відчуваєте себе? Попробуйте побачити цю маленьку дівчинку і втішити її так якби вона хотіла. Дати підтримку та тепло прийняття. Наприклад, ти ображена і дуже злишся на маму, але я з тобою і я допоможу тобі проживати свої помилки з любов‘ю, бо всі помиляються і ми будемо разом вчитись зростати.

Також можна просити допомоги у значимих дорослих. Чи є у вас бабуся, тьотя, старша сестра, з якою можна було б поділитись своїми почуттям та бути прийнятою?

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн

👍 лучший ответ!

1
Алла Володимирівна Романенко
Доброго вечора, Віка!
Ваші гострі емоційні прояви та агресія - АДЕКВАТНА реакція на ТОКСИЧНИЙ вплив на Вас Вашої мами, яка сильно травмувала Вас протягом всього життя і продовжує це робити до сьогодні. Як же на це можна реагувати в Вашій ситуації по-іншому?
Скажу так: Вас перестане так сильно чіпляти ПРОВОКАЦІЙНА поведінка мами, коли Ви пропрацюєте з психологом свою нарцисичну травму. Бо Ваша мама за описаними проявами є досить деструктивним нарцисом, а такі люди дуже сильно травмують своїх дітей.

👍 рекоммендовать:

24-03-2024 06:43:23Дополнение от автора

↩ Реакція на відповідь № 363250 для Виталий Викторович

Ооо точно, дякую!!!

24-03-2024 06:48:32Дополнение от автора

↩ Реакція на відповідь № 363254 для Алла Володимирівна

Ну до 14 років я нічого не пам'ятаю взагалі тому не знаю чи було токсичне ставлення до мене, а от з 14 років то пам'ятаю що постійно. Коли впадаю в істерику то відчуваю себе на 14-15 років. Захищаюсь ідучи в свою кімнату, адже якщо говорити щось проти її поведінки починає ще більше кричати. Стосовно внутрішньої дитини то дякую, це дійсно допомагає! Бажаю вам удачі в розвитку кар'єри і побільше клієнтів.

24-03-2024 06:49:56Дополнение от автора

↩ Реакція на відповідь № 363270 для Павел Леонидович

Зрозуміла, дякую за відповідь! ви мені допомогли краще зрозуміти ситуацію

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!

Вы можете предложить автору этого вопроса пообщаться

Отправить запрос на общение могут зарегистрированные пользователи

Чтобы отправить автору этого вопроса предложение пообщаться, Вам нужно быть авторизированным.Советы посетителей

Ещё нет комментариев. Вы можете быть первым, кто предложит автору какой-либо совет.

Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!

Наши психологи

Похожие онлайн консультации

Психологический анализ произведений
«Стыд» (англ. Shame) - 2011
фільм«Стыд» (англ. Shame) - 2011 темы: залежності алекситимія нарушение идентичности
Сквозь снег (2013)
фільмСквозь снег (2013) темы: відносини отношения сепарация

Рекоммендуем

Як зрозуміти підлітка. 5 підказок для батьків Як зрозуміти підлітка. 5 підказок для батьків

У підлітковому віці батьки вже не є авторитетом. Чим більше заборон, тим більший опір. Нудні та довгі повчання не принесуть потрібного результату.

Анорексия: стремление к совершенству или болезнь? Анорексия: стремление к совершенству или болезнь?

Уважаемые родители, вы можете заподозрить у своего ребенка нервную анорексию, если он или она регулярно отказываются от еды, наблюдается страх набора веса и полноты, даже при недостаточном весе

Как помочь своему ребёнку не стать жертвой школьного буллинга? Как помочь своему ребёнку не стать жертвой школьного буллинга?

Любого ребёнка, начиная с первого класса нужно предупредить, что его могут дразнить, высмеивать одноклассники, возможно даже ударить. Если что-то такое произошло...

Батькам про індикатори кризи особистості підлітка. Батькам про індикатори кризи особистості підлітка.

Наслідком недостатньої уваги батьків до проблем підлітків та юнаків - є суїцидні настрої.  Під час кризи особистості дитина завжди потребує підтримки та участі дорослих. Важливо враховувати характер оточення дитини, її мікросередовища та мати

Діти, які грають в ігри або комп’ютерна залежність Діти, які грають в ігри або комп’ютерна залежність

Приблизно 70% сучасних школярів, відповідаючи на питання про свої інтереси і захоплення, згадують комп’ютер нарівні з заняттями спортом, прогулянками ...

На що звертати увагу батькам підлітків На що звертати увагу батькам підлітків

За статистикою кожен десятий підліток страждає від депресії. Думки про самогубство виникають у всіх людей у ті чи інші  моменти життя.

qr