Як мені повернути моїх батьків?
Але останні 2 місяці почався справжній жах. я не знаю що сталося. вони не те що дзвонити до мене, вони почали ігнорувати мої дзвінки.
у мене почалися фінансові проблеми. Вони перестали мені нормально відсилати гроші.
в мене просто елементарно на харчування не вистачає. Підробітки звичано в мене є, але незначні. Також не вистачає. Та й я взала не вживаю алкоголю, не курю.
В мене почалися проблеми з навчанням. Весь час я повинна купляти книжки, це також гроші. Я навіть просто нічого до навчання собі не можу купити. в мене є вже завалено багато екзаменів через те що я не маю звідки учитися.
я вже навіть через знайомих пробувала додзвонитися, але все було на марно. Я не розумію що їм від мене треба. і ще коли я додзвонювалася до них і просила гроші на прожиття. вони просто називали мене нецензурними слова і сказали, що нічого мені не будуть давати. Кажуть сама викручуйся. Я просто в свої 18 років при тому що в чужій країні, немаючи ніяких вищих документів окрім візи, не можу ніяк порадити.
Тим більше іноземцям важко також улаштуватися на роботу будучи студентами.
Я не знаю який у мене може бути вихід з цієї ситуації. я просто навіть не бачу сенсу дальше жити. Мені важко так.
Ви моя остання надія, що якось допоможете вирішити цю ситуацію. Бо я себе чую непотрібом. При тому що я є одна дитина в сімї. Вони не хочуть певне мене(