Шизотипоїдний розлад
У мене слідуюча ситуація були нервові зриви, мати важко хворіла, знайомий порадив звернутись по допомогу до психіатра мол хароший знайомий може допоможе тобі з дипресією.
Звернувся, порадив звернутись в кризове відділення.
Через місяць чи півтора ліг туда але відчував неладне, інтуіція підказувала що не варто туда іти.
Надивився там не дай Бог, до людей відносяться не дуже бережно.
Пробув там майже 3 тижні.
Коли виписувався звідти поставили діагноз шизотипоїдний розлад, який це для мене стресс був це капец, мені так страшно, здавалось на мене ярлик одягнули і не знаю як зняти, злобно стало, я цим людям довіряв а вони замість того щоб допомогти мені ще діагноз впарили, я ж думав що лікарі порядні і лікують людей а не гроблять здоров'я, ці ж люди давали клятву Гіпократа.
Почав сам розбиратися, читав про шизотипоїдний розлад, але те що я за собою спостерігаю нагадую невроз навязливих станів та всд. Відчаю дуже багато відчуваю через те що туда звернувся.
Деяким знайомим зі страху росказав що туда звернувся і мені здається що відношення деяких після цьогопомінялось.
Хочу анулювати цю всю справу для чого мені лишні проблеми. Правда навіть не знаю куда звертатись і куда скаргу писати і чи є зміст чи там у них не самі свої сидять.
Думав що ці лікарі будуть відчувати відчуття провини через те що життя мені спортили, але бачу що їм всерівно.
Ще я емоційно залежна людина мені в тій ситуації дуже хотілось підтримки, прийняття.
І коробить одне питання з одної сторони злий на лікаршу з якою спілкувався а з іншої дуже хотілось її прийняття і підтримки.