Наспавді мене дуже засмучує те, що я можу тільки заробляти хороші оцінки. Я хочу, щоб в мене більше залишалось в пам'яті, але, нажаль, я дуже швидко забуваю матеріал ( звичайно, щось відкладається, але цього дуже мало. )
Помітно, що навчання для Вас є дуже важливою сферою, адже Ви говорите про нього найбільше, порівняно із соціальною і особистісною сферою. Можливо в цьому додаткова проблема - Ви компенсуєте всі сфери свого життя лише цією сферою, що викликає фрустрацію та погіршення Вашого психологічного стану. Виділяйте хоча б 1-2 год на день на власні інтереси, пізнання нового + спілкування.
Якщо говорити про пам'ять, то це природній процес. Прочитайте про ефект Зейгарнік, криву забування Еббінгауза та мнемотехніки. Таке відчуття, що Ви поставили собі надто високу планку від чого і страждаєте.
цитата:
Щоб виспатися мені потрібно багато часу, і через навчання я не висипаюся, хоча лягаю десь в 9-10 годин.
Харчуюся, я не раціонально ( я це розумію). Інколи можу не їсти ( бо немає апетиту), або навпаки їсти забагато. Люблю солодощі, але їсти їх багато не можу.
Ось Ви і написали свої зони розвитку - сон і харчування, фізична активність, що безпосередньо впливає на Ваш стан (і на продуктивність також) + не забувайте про базовий медогляд. Також я б Вам рекомендувала звернутися у психологічну службу при Вашому навчальному закладі.
Вірю у Вас і бажаю Вам удачі!
Ответ отредактирован автором 03-11-2020 14:52:56