Потому что я видела его лайки другим девушкам, видела что он отправлял кому-то поцелуйчики в Вотсапе, и я точно помню что мне он их не отправлял. Когда я пыталась с ним поговорить и все восстановить я случайно увидела фото какой-то девушки. Может быть мне показалось.
Помітно, що у Ваших стосунках була відсутня основа - взаємодовіра, а погіршує ситуацію той факт, що партнер ніяк не хотів із Вами обговорити цю ситуацію, а одразу включав агресивний захист, тому не беріть цілковиту відповідальність виключно на себе.
цитата:
но потом начал меня унижать, оскорблять и выкидывать мои вещи,
Схоже ставлення спостерігалося і у теперішнього партнера.
цитата:
Я ещё поддерживаю с ним связь потому что он иногда скидывает мне деньги. Мне нужно найти работу и перестать с ним общаться.
Помітно, що ви не Вийшли із абюзивних стосунків і Вам однозначно необхідно пропрацювати цей момент. Поки Ви психологічно не відпустите старі стосунки, не зможете вибудувати нові.
цитата:
У мамы с папой были плохие отношения, присутствовало физическое насилие и я это видела. Сейчас мне кажется что отношения - это боль и страдания, и я не умею их строить.
Папа умер, но я помню что у нас не было каких-то супер отношений, он мог меня ударить или когда он смотрел телевизор ему было все-равно что я хотела посмотреть мультики. Это мелочь, но это все что я помню.
Дуже сумно і боляче це читати. Співчуваю, що Ви недоотримали ту любов і турботу, на які заслуговували + було присутнє фізичне і психологічне насилля. Припускаю, що зараз Ви несвідомо проробляєте свої дитячо-батьківські стосунки із партнерами, тому Ви і обираєте таких партнерів і продовжуєте вибудовувати із ними стосунки.
Моя рекомендація - оберіть собі психолога-психотерапевта і пройдіть індивідуальну психотерапію, щоб пропрацювати свій внутрішній біль, отримати досвід безпечної прив'язаності та ліквідувати модель созалежних стосунків. Ви заслуговуєте на люблячого партнера і гармонійні стосунки. Вибір за Вами.
Ви цінна тому, будь ласка, потурбуйтеся про себе. Вірю у Вас і бажаю Вам удачі!
Ответ отредактирован автором 25-01-2021 15:35:53