она сказала, что мне подойдёт структурированная работа (полиция, учитель) и творческая работа ( маникюр, создание авторских букетов и прочее)
Ок, а що Вам не сподобалося у цій відповіді, адже Ваш пошук спеціалізації, по суті, звузили?)
цитата:
Основным критерием в моей работе мечты я считаю людей, мне нравится с ними общаться, посещать различные мероприятия, где я могу выступать публично (сейчас это волонтёрские мероприятия, научно-практические конференции)
Чудово! Тоді Вам необхідно орієнтуватися на професії типу "людина-людина".
цитата:
это география, экономика, английский язык, физика
Ок, ще Ви говорили про психологію. Як думаєте, чи є професії типу "людина"-"людина", які в основі мають один із цих предметів, або, навіть їхнє поєднання? Ви можете дослідити це питання в інтернеті.
цитата:
мне очень тяжело доверять людям (но я с этим тоже пытаюсь справиться т.к. я участвую в мероприятиях которые подразумевают командную работу)
Дуже незвично, що переживши досвід булінгу, не довіряючи людям, Ви хочете піти в професію, пов'язану з людьми.
цитата:
Единственное, что я боюсь критики и мне не комфортно отказывать людям, боюсь, что снова начнется эта травля. Я особо не справлялась с этой проблемой, просто пережила и отпустила (частично). Но все равно это оставило определенный след в моем характере.
Коли буде можливість, я б Вам рекомендувала пропрацювати свої труднощі із психологом.
Якщо Ви дійсно хочете пройти якісь профорієнтаційні методики, я можу дати Вам лінки на їхнє онлайн-проходження (тоді напишіть мені в особисті тому, що так лінки кидати не можна), однак я хвилююся, чи це не заплутає Вас це ще більше.