Колишні... почуття...
Я заміжня, є діточки. Все чудово. Я щаслива.Кохаю свого чоловіка і безмежно люблю своїх діток.
Але дивні такі відчуття і чого б це... Коли їде якесь авто приходять в голову думки, що там може бути він... Інколи виникає таке бажання взяти чоловіка ,діток і піти чи поїхати в те місце де я з великою вірогідністю зможу зустріти його... А там він побачить мене таку красиву, вже заміжню жінку, щасливу маму...
Як в фільмі, чесно... Тільки не розумію чого і нащо так це все...
Для чого це мені, важко зрозуміти. І морально бачу вже виснажує мене це, тому намагаюсь зрозуміти... Дякую за рекомендації.