Прямой эфир:
Вопрос от: Юлія Возраст: 30

Стан після covid

Підкажіть, будь ласка.
В лютому перехворіла на covid від тоді постійне головокружіння, виснаження. Втома навіть зранку, після сну важко встати(
2 дітей постійне роздратування, немає можливості відпочити ніодного дня(
Чи можуть ці симтоми проявлятись на психологічному рівні?

Ответы психологов

Анастасия Козакова (Киев) — психолог
Анастасия Козакова (Киев) психолог

Психолог больше не активен на сайте

Доброго вечора!
Після ковіду у багатьох людей буває так званий постковідний синдром. Ті симптоми, що ви описуєте, для нього теж характерні. Спробуйте звернутися до вашого сімейного лікаря із цими симптомами.
Дополнение от автора вопроса ·
Доброго вечора, так, обстежувалась в сімейного лікаря. Заг. аналіз крові. Сказали все добре.
Добрий день. Вашу історію я б дивилася сукупно. І як про наслідки після ковіду - на предмет постковідної депресії, так і на предмет емоційного/фізичного виснаження.
Чи є у вас можливість працювати індивідуально з психосотерапевтом?
Дополнение от автора вопроса ·
Нажаль, індивідуально поки немаю можливості(
Доброго ранку, Юліє!

цитата:

Співчуваю Вам. І постковідний стан, і емоційне виснаження одночасно переживаються вкрай важко. Однак, все рівно життя продовжується і треба шукати вихід із складного становища.
По-перше, повірити в те, що Ви подалаєте сьогоднішні проблеми.
Для цього важливо робити правильні кроки. Розібратись, що саме впливає негативно на Ваш ємоційний стан. Це про стосунки з чоловіком, чи допомагає він Вам, чи підтримує і т.ін.
З*ясувати, від кого ще може надходити допомога?
Пошукати психолога, який зголоситься працювати з Вами безоплатно чи за невеликі гроші.
Є варіант звернутись до психолога на інших сайтах, де можливо відкрити безкоштовно демо-консультацію.
Отже, як бачите, вихід є. Потрібно, незважаючи на усі перешкоди, робити кроки задля власного результату))

Ответ отредактирован автором 17-06-2021 09:49:35

Дополнение от автора вопроса ·
Щиро дякую, за поради!
В стосунках з чоловіком все добре, тільки завдяки його допомозі і справляюсь)) Правда коли роздратована від повсякдневної хатньої роботи, дітей, йому теж може перепасти )))