Почуття... Відносини батьки/діти
Вчора з чоловіком вирішили спільно прибрати в квартирі, діти зараз у бабусі (донька 7р., син 2) і річ в тім, що у нас майже всі тумби заповнені малюнками різними і виробами дитини і нам дуже важко хоч щось з того перебрати і викинути, щоб звільнити місце. І от коли вирішила хоть якісь відібрати, то якби від серця відривала. Ну от неможу я викинути, мені дуже жаль і аж плачу, А зберігати все, де? То хіба ще одну квартиру купляти . Адже зберігаю навіть те що Донецька малювала ще в 3 рочки.
Чому я так все сприймаю і як легше відноситись до цієї ситуації?
Дякую.
*Донечка післявочра вперше залишилась без мене у бабусі, не захотіла їхати з нами, і ці 2 дні я собі місця не знаходжу, все мені не то без неї, сумую дуже, завтра їду забирати, бо вже не витримую... (