Що не так?
Зараз мені 31.Я доросла і самодостатня.В мене престижна робота, я заробляю гроші і витрачаю їх на себе.Але нічого не змінилося.За весь цей час у мене в житті було лише двоє чоловіків,з якими я хотіла будувати майбутнє.Вони народжені в один день.І з однаковими характерами.З першим я познайомилася в 24.Він всього в житті досяг сам своєю працею,заробляв чималі гроші і мав усе, чого хотів.Через місяць він покликав мене заміж.Я відмовила, бо для мене це було занадто швидко.Через пів року він мене покинув.Без пояснень.Ми ніколи не сварилися.І я не знаю, що тоді сталося.З інтервалами в пів року, іноді рік, ці стосунки відновлювалися ще багато разів.І знову без пояснень закінчувалися.Так тривало 5 років.Потім він одружився, у нього народилася дитина.Але продовжував зі мною бачитись, запевняючи, що зробив найбільшу помилку в житті.Я пережила роки депресій і нервових розладів.
Лише пів року тому під час відпочинку за кордоном я зустріла іншого.Він відразу заявив, що одружений і має дитину, але сам був ініціатором стосунків.Я боялася і не довіряла йому.Але він був дуже схожий на східного принца.Красивий, багатий, розумний, благородний.Ми зустрічалися таємно і все було добре, поки не закінчився відпочинок.Ми продовжували спілкування по телефону.Він охолов.Почав віддалятися.Не завжди відповідав на дзвінки.Через кілька місяців я знову полетіла до нього.Він був дуже радий мене бачити.І все повторилося знову, коли я повернулася додому.Він може не відповідати тижнями.А потім пояснить все і я йому вірю, бо боюся втратити.Хоча розумію,що це не та людина, яка мені потрібна.Із ним в мене нульова перспектива майбутнього, він ніколи не покине сім\'ю.І не пропонує мені іших варіантів.Кожен раз після поїздки мені важко увійти в звичний ритм життя, вернутися до роботи.Розумію, що це не стосунки.Але не хочу відпускати.Бо щось нове на моєму шляху зустрічається дуже рідко.Жоден чоловік в моєму житті мене не цінував.Жоден не подарував мені навіть квітів, я вже мовчу про якісь подарунки.Жодної дрібнички за 30 років.Я можу купити собі все, що хочу, але мені це не потрібно.Очевидно, що щось не так в мені не зовні, а всередині. Але жоден чоловік мені цього ніколи не говорив.Була лише версія, що я занадто добра і вони не хочуть псувати моє життя своєю присутнісю.Я меланхолік і дуже болюче сприймаю все, що відбувається довкола мене.Тому дуже боюся подальшого розвитку подій.Просто не розумію, в чому справа і що повинна робити далі.