Но напрягать как-то их мне совсем не хочется.
Так сумно це читати. По суті, повторюється та сама ситуація, що і з іншими людьми: Ви боїтеся "напрягти", тому і не проявляєте себе, тому й існує
страх. Тут справа не про "напрягання", а про Ваше психологічне здоров'я і благополуччя, а Ваша матір, як опікун, зобов'язана перед законом Вам забезпечити спеціаліста при виникненні необхідності. Ви не зобов'язані радувати Ваших батьків, адже хто тоді порадує Вас?
цитата:
Ну и вообще был такой случай, когда я уже достала мать и она отвела меня на один приём к психологу, что в то время уже работал с ней самой и моей младшей сестрой. От этого было не комфортно, да и сам психолог сказал, что ему будет очень тяжело работать сразу с нами 3.
Звісно некомфортно, адже, по правилам, у кожного члена родини має бути свій психолог, щоб не було змішування ролей.
цитата:
Поэтому эта встреча стала и последней. Позже я напоминала матери о том, что мне обещали отвести к другому специалисту, но меня опять же либо игнорируют, либо постоянно откладывают этот вопрос на потом.
Я б Вам рекомендувала наступне: скажіть своїй мамі, що так, як вона не відгукується на Ваші потреби, а Ваш стан погіршується, Ви звернетеся самостійно до шкільного (чи університетського) психолога або в соц. службу. Зазвичай на таких моментах батьки "лякаються" і починають відчувати свою відповідальність та підбирати психолога індивідуально. Якщо цього не трапиться - ОК, звернетися в соц. службу, а там маму можливо притягнуть до відповідальності, а Ви отримаєте допомогу.
цитата:
Поэтому мне было бы интересно узнать можно ли как-то в этом разобраться/исправить самой?
На жаль, у Вас проблеми в контакті і через контакт вона лише і пропрацьовується.
цитата:
Если окажется, что у меня социофобия, то думают это будет не хорошо. Ну, не прямо таки трагедия жизни, но все равно неприятно как-то. Как думаю об этом, то сразу ощущение, что я какая-то неправильная. А если окажется, что её нет, то это хорошо ведь. Значит моя проблема не такая уж сложная и с нею справиться будет легче/быстрее
Тоді складається враження, що Ви прийшли сюди, щоб Вам поставили оцінку, чи Ви "нормальна", чи ні. У Вас присутня критика (Ви розумієте, що те, що з Вами відбувається не ОК - вона є навіть при соціофобії), Ви вже апріорно нормальна. Інший момент, що Вам нав'язують цю "ненормальність" інші люди, що лише загострює Ваш стан. Припускаю, що Ваша поведінка закономірна реакція на те, в якому середовищі Ви перебуваєте, тому це нормальна реакція на ненормальні умови.
Ответ отредактирован автором 11-02-2022 15:32:15