Прямой эфир:
Вопрос от: VadimD Возраст: 22

Контроль думок та емоцій

Після розлучення в стосунках які тривали 4 роки постійно виникають думки про колишню дівчину. В стосунках пов'язував усе з нею, усі зайняття, усі моменти, усі речі. Тепер дуже часто самовільно приходять думки про те щоб повернутись на пару років назад та виправити усі помилки. Дуже багато речей та місць викликають ці думки та навіть просто так ці думки виникають в голові. Постійні проблеми зі сном, майже завжди фігурує колишня у сні, через це дуже рано прокидаюсь та не можу далі заснути, а як засинаю то постійні думки про неї які не можу викинути з голови. Проте я абсолютно не бажаю про це думати та згадувати, та нажаль ці думки та сни переслідують мене кожен день. Яким чином можна забути це все та контролювати свої емоції і думки?

Ответы психологов

Добрий день.
На Ваше питання є дві відповіді. Проста, та складна.
Проста, це перемкнути увагу з минулого на майбутнє. Ставити цілі, планувати майбутнє. Заповнювати пустоту, яка утворилася після розлучення тим, що вас цікавить, та надає наснагу.
Складна відповідь, має бути тоді, якщо з перерахованим вище є деякі складнощі. Тоді потрібно рухатися разом з спеціалістом - психологом.
Добрый день!
цитата:
Після розлучення в стосунках які тривали 4 роки постійно виникають думки про колишню дівчину. В стосунках пов'язував усе з нею, усі зайняття, усі моменти, усі речі

Скажите, а какая была причина разрыва отношений? Кто был инициатором? Какие отношения с родителями?
Скільки пройшло часу після розриву стосунків? Це дуже важливо знати.Адже якщо часу пройшло мало, то такмй стан переживання втрати може бути нормою. Якщо часу минуло багато, то слід починати роботу зі спеціалістом.