Панічні атаки. Бракує повітря при ВСД та тахікардія
Ситуація така:
Місяць назад з гаком у мене була перша панічна атака. Пульс 180, бракувало повітря, тремор, майже втрача свідомість. Здала усі аналізи, узд усе добре. Через тиждень після цього почалася постійна тахікардія. Повторна ЕКГ показала синусову тахікардію, добовий доплер інших патологій на виявив. Приймаю пожиттєво еутірокс 37 мг
Зараз прохожу лікування від соматично дисфункції вегетативної нервової системи.
Третій тиждень пью лірику на ніч 75 мг
Зранку нейроплант 1 таблетка
Магне в6 3 рази на день.
Кардіолог виписав атф лонг 10 мг 3-4 рази на добу. Приймаю вже другий тиждень. Курс лікування 3 тижні.
Тахікардія пройшла. Панічні атаки вже не такі часті.
Але вже третій день не можу позіхнути та на повну вдихнути. Як щось давить на груди. І іноді здається, що не вистачає повітря і я втрачаю свідомість. Особливо вночі((( На фоні цього була знову панічна атака, але вже я задихалася, а не потерпала від серцевого нападу.
Не знаю що з цим робити(((
Даже страшно.
Може це побічна реакція на ліки, наприклад, на атф?
Тиск у нормі, як і був 100/70
Пульс зі 120 у спокою впав до 70, а вночі навіть до 45
Але з’явилось ось це…
Ніякі ліки не допомагають і я не розумію куди бігти і що робити(((
Я вже і книги читаю, і дихати намагаюся правильно.
Але нічого не виходить. З’явилися страхи. Не можу виходити одна на вулицю, їздити транспортом…((
Допоможіть …
Оценки вопросов
Пользователи могут голосовать за понравившиеся вопросы. Лучшие вопросы мы размещаем в специальной секции сайта.
Вы можете проголосовать за вопрос, если он чем-то вам понравился. Может быть, интересная тема, или хорошо описана проблема, или вы считаете, что ответы психологов на поставленный вопрос полезно было бы почитать многим другим людям.
Если вы голосуете за какой-то вопрос, то ссылка на него позже может быть отображена на вашей личной страничке, в секции "Понравились вопросы". Ваши негативные оценки нигде отображены не будут.
У психологов на личных страничках понравившиеся им вопросы отображены не будут.