«Покажите мне психически здорового человека, и я вам его вылечу.»
Вопрос от: Альона Возраст: 31

Як знову повірити чоловікові якщо він обминув??

Живемо з чоловіком 10 років в шлюбі.Маємо доньку.Дізналася що він спілкується з іншою дівчиною по телефону..Просить вибаченя, що більш не буде і всяке таке,але мені здається що він бреше,.Як насмілитися сказати щоб він пішов геть.Я ніби йому вірю ,я люблю його,але це відчуття що він знову бреше мене не покидають..Як в такій ситуації поступити правильно??

Ответы психологов

Альона, доброго вечора. Це Ваше життя і тому саме Ви маєте прийняти рішення, як вчинити. Ви знаєте, навіщо йому може бути потрібне спілкування з іншою дівчиною? Чи обговорюєте з чоловіком проблеми, які виникають у ваших стосунках? Що поганого буде для Вас, якщо скажете йому йти геть?
Добрый вечер!
цитата:
Як насмілитися сказати щоб він пішов геть.Я ніби йому вірю ,я люблю його,але це відчуття що він знову бреше мене не покидають..Як в такій ситуації поступити правильно??

В этом случае важно поговорить со своим мужем откровенно, что Вы чувствуете. Были ли измены с его стороны в прошлом? Доверяете ли ВЫ своему мужу?
цитата:
Як насмілитися сказати щоб він пішов геть.Я ніби йому вірю ,я люблю його

Если Вы его любите, то зачем собираетесь выгонять?

цитата:
Дізналася що він спілкується з іншою дівчиною по телефону..

Да, это может быть настоящий или будущий адюльтер. Но может быть и простое общение.

цитата:
але це відчуття що він знову бреше

В этом случае надо разбираться с тем, что происходит.
Врут обычно из-за страха наказания. Ваш муж не хочет выяснять с Вами отношения и поэтому не говорит правду.
А Ваши страхи и контроль не дают Вам возможности совершать "правильные" действия.
И чем больше Вы на него давите, тем сильнее он хочет уходить в общение с этой девушкой.
Получается замкнутый круг.

цитата:
Як в такій ситуації поступити правильно??

Если хотите сохранить семью, Вам надо менять свое отношение и поведение. Для этого нужно убирать страхи и развивать уверенность.
Сделать это Вы сможете только в индивидуальной психотерапии.
Поэтому надо иметь сильную мотивацию быть вместе с любимым человеком, так как Вам придется тратить свое время, энергию и деньги на изменение себя на протяжении трех месяцев (минимум).

Если же такой мотивации у Вас нет, тогда остается
цитата:
сказати щоб він пішов геть

И сделать это будет гораздо проще, чем сохранить семью.
Только прежде, чем так поступать, подумайте чего Вы хотите на самом деле.

Ответ отредактирован автором 21-01-2023 02:24:32

Доброго дня Альона.
Для стосунків потрібні двое, тому подумайте, чого у ваших стосунках зараз(останнім часом) не вистачає або дуже мало (про це можна не тільки подумати, а й поговорити про свої бажання та мрії з чоловіком), що можливо приїлося або з плином часу затерлося і уже не таке як раніше.
Що хотілося б змінити або відтворити?

Відчуйте, що каже вам ваше серце попри біль, який зараз розриває.
Здравствуйте!

"телефону..Просить вибаченя, що більш не буде і всяке таке,але мені здається що він бреше,.Як насмілитися сказати щоб він пішов геть.Я ніби йому вірю ,я люблю його,але це відчуття що він знову бреше мене не покидають..Як в такій ситуації поступити правильно??"

Що станеться у вашому житті, якщо ви скажете? А що може статися, якщо не наважитесь? Чого ви боїтеся? Для чого вам потрібна сміливість?
Альона, а чи влаштовують Вас стосунки з чоловіком загалом?
Чи обговорюєте з ним ваші спільні труднощі?
Чи усвідомлюєте навіщо кожному з вас ці стосунки?
Що шукав чоловік в тому спілкуванні, він пояснив?