Як бути
Я заміжня і маю донечку. Я вийшла заміж рано, за що дуже жалію, я хотіла сімʼю , чоловік мені подобався, але не знала що виникне така проблема. Я зовсім не хочу займатися сексом. В мене не тільки небажання а ще й велика неприязнь. Я вже 5 років заставляю себе а стає чим раз тим важче себе заставити це робити.
Знаю що я сама в цьому винна , тому що я вийшла заміж значить це мій обовʼязок. Мій чоловік це перша людина і остання з яким в мене щось було. Я думала воно з часом поміняється . А дитину я дуже хотіла, і дуже рада що вона в мене є. Останнім часом не то що неприязнь, але ще й під час статевих стосунків в мене появились дуже сильні болі, чим раз тим сильніші. Я інколи терплю а інколи в мене просто зриви , тому що я неможу терпіти. Розумію що я ненормальна, щось зі мною не так, але не знаю як з цим справитись. Мені дуже жаль свого чоловіка. Але неможу нічого з цим зробити. Я не знаю як жити дальше. Я боюся того моменту коли мені потрібно з ним лягати в ліжко. Це для мене як пекло.