Доброго вечора.
цитата:
маю психічний розлад
Який розлад, якщо не секрет? Ви спостерігаєтесь регулярно у психіатра?
цитата:
який вживає психотропні таблетки
Таблетки Вам виписав лікар? І якщо так, чи дотримуєтесь Ви назначеної схеми лікування? Чи повідомляли лікарю про побічні ефекти від пігулок, якщо такі спостерігалися? Всі ці речі обов'язково треба обговорювати зі своїм психіатром, бо люди з суто психологічною освітою не мають повноважень тут щось радити.
цитата:
ЧОМУ ЖИТТЯ - ЦЕ СТРАЖДАННЯ? ЯК БОРОТИСЬ З САМОТНІСТЮ?
А це дуже екзистенційні питання, які лежать саме в компетенції психологів та психотерапевтів.
Життя = страждання - це популярна теза в багатьох філософських системах і віруваннях, заснована на тому, що ми приходимо в цей світ, щоб долати труднощі, які в будь-якому разі будуть, у кожного свої. Суто логічно можна не погодитися з тим, що все життя складається з суцільних страждань, але так, в ньому багато болю (як фізичного, так і психологічного) і проблем, які потрібно вирішувати. І тут нема якогось вищого умислу, скоріш за все просто світ є таким, як є - ні хорошим, ні поганим.
Деяким людям від страждань допомагає пошук сенсу свого існування. Як казав Віктор Франкл "Якщо людина знає, навіщо жити, вона витримає будь-які "як". Але не кожна людина знаходить сенс життя (чи примиряється з його відсутністю) одразу, і це породжує ексистенційну кризу.
цитата:
ЯК БОРОТИСЬ З САМОТНІСТЮ?
Самотність - теж дуже поширене, складне почуття. Існує екзистенційна самотність, згідно з якою ми всі проходимо цей життєвий шлях самі: самі народжуємось, самі помираємо, а інші люди нас лише супроводжують, якщо пощастить таких зустріти. Але буває і ситуативна самотність, викликана багатьма факторами, такими як незакриті емоційні потреби, почуття ізоляції через ментальні розлади і таке інше.
Тут важливо визначити, в яких ситуаціях Ви почуваєте себе самотнім? Це самотність наодинці з собою, чи самотність серед інших людей? І якого контакту з собою та іншими Вам би хотілося, щоб почувати себе менш самотнім?