Доброго ранку!
цитата:
На роботі змінився колектив, набрали дуже багато токсичних і хамовитих людей, які маніпулюють та вивертають інформацію на свою користь, порушують особисті кордони, тим самим вибивають із колії.
Співчуваю Вам. Разом з тим, чи є у Вас можливість на даному етапі хоча б дистанціюватись від тих людей, наскільки це можливо?
цитата:
При тому це відбувається так різко, що я не встигаю відреагувати і відбити атаку.
Цікаво, чи робите Ви спроби знайти адекватний спосіб реагування на те, що сталося вже після? Якщо робите, что можете підійти і вимовити все те, до чого прийшли в результаті роздумів?
цитата:
Я 2 роки боролася з ГТР (терапія + антидепресанти) і успішно його подолала, але через рік спокійного життя, я відчуваю, що зараз лечу у прірву.
Зустрічі з терапевтом для підтримки по завершенні терапії проводили? Якщо ні, то, вважаю, що доречно відновити.
цитата:
Моя самооцінка з кожним днем нижче, а особисте життя все більше байдуже, бо я весь час думаю про дементорів на роботі.
Що є такого у Вашому житті, що може допомогти Вам переключитись від думок про тих людей-подразників в неробочий час та у вихідні?
цитата:
І тепер я не розумію першочергово мені треба звільнитися чи все ж варто на цьому прикладі навчитися показувати зуби?
Оптимально порадитись з Вашим терапевтом, послухати його думки і поради. Він же Вас добре знає. З його допомогою відновите доступ до власних ресурсів, а відтак і зможете прийняти виважене рішення.
Відредаговано автором 24-09-2023 10:37:44