Зрада у відносинах.
Дивно одне, що я маю почуття до неї і все ж відчуваю, що це моя людина,
Друге, в мене через це прокидається така агресія, дуже сильна, щоб я трощив би все, плюс інколи мені так боляче, що інколи я плакати хочу так сильно, немаю бажання ні до чого , переважно вихідні дні я проводжу вдома ,нікуди не хочу йти і нічого не хочу робити, ні кого бачити,
Саме гірше, що як починаю спілкуватись з якоюсь дівчинкою, вроді подобається, навіть якась симпатія виникає ,
але потім розумію, що нікого не хочу і саме гірше боюсь підпустити до себе, нікому не вірю, бо я дуже сильно дарував себе, турбувався про дівчину і дуже цінував, боюсь що як буду вчиняти так надалі, буде щось таке як зробила ця дівчина або щось схоже,
Найгірше що це вже 5 місяців так , скоро буде 6,
Що мені робити?