Дякую за щирість!
Я правильно Вас зрозуміла, Ви маєте зі своїм хлопцем інтимні стосунки? Це не тривіальне питання, адже є певні особливості природи чоловіка та жінки і природа самих стосунків.
Якщо це так, тоді зрозуміло, чому хлопець не дарує Вам квіти і не робить приємні подарунки... Для чоловіків залицяння до жінки необхідні, щоб мати з нею інтим. А як тільки мета досягнута, необхідність залицятися сама собою відпадає. Окрім того, щоб стосунки не набридали і не ставали обтяжливими, потрібний час на душевне зближення, коли люди починають краще розуміти одне одного. Як говорять, "коли і мовчання поруч - в радість". У Вас же, знову таки за моїм припущенням, не вистачило на це часу. Квітково-цукерковий період занадто швидко закінчився.
Тому, якщо і всі попередні стосунки з чоловіками дуже швидко переходили у сексуальну близькість, стає зрозумілим, чому не "щастить" з квітами...
Я не можу говорити з повною впевненістю, адже, насправді, відповідь знаєте лише Ви - просто не можете себе зрозуміти і для цього потрібний психолог. Але як на мене, "тягне" Вас до друга саме тому, що він друг. І між Вами немає сексуального контакту. Чому так? На це є дуже вагомі причини, пояснення яких потребує трохи іншого формату, аніж переписування.
Єдине, можу сказати з абсолютною впевненістю, що Вам не вистачає елементарних знань, як правильно будувати стосунки з чоловіками, щоб вони не перетворювалися в рутину.
До речі,як склалися стосунки між Вашими батьками?
Відредаговано автором 03-12-2023 15:56:26