Дмитро Олексійович Ратушний
Вопрос от: ксенія Возраст: 14

сильна привʼязаність

я дуже швидко привʼязують до дуть чого, а потім коли закінчується серіал/перестаю спілкуватися с людиною починаю плакати 🥲

Ответы психологов

Тетяна Артеменко — психолог
Тетяна Артеменко психолог
Черкаси ·

Психолог больше не активен на сайте

Це нормально. Ми ж люди. І людям властиво прив"язуватись. Мене би більше насторожило, якби Ви написали, що не здатні відчувати прихильність до людей. Плакати теж нормально. Ми ж усі живі люди. Може, Ви будете здивовані, але психологи теж плачуть. Я досі не зустрічала людей, стійких, як роботи.

Відредаговано автором 28-11-2023 14:00:35