Депресія
Кільки днів тому психіатр поставив мені діагноз депресія, назначені антидепресанти та снодійні , бо маю проблеми зі сном.
Живу в постійному стресі- важко пережила смерть батька , тепер війна..
Для своєї мами я як подруга якій вона розказує всі свої проблеми , переживання, важке життя, зливає свій негатив.Не відчуваю , нажаль, від неї підтримку.
Чоловік періодично мене критикує, каже ,що хоче більше уваги, хоча мені зараз хочеться максимального спокую та усамітнення.
Я себе підтримую як можу, маю хобі, працюю, волонтерю, залишаю час на відновлення, відпочинок.Але все одно важко..Як відновити свою опору, піти ще психолога? В терапію? чи змінити оточення яке мене критикує і не підпримує?