Хочу розлучитися хлопцем, але постійно страх мене з\\\'їдає і вівдкладую
За цей місяць активно з\'являються думки, що я хочу розлучитися. Я ніколи не жила одна, і мені хочется присвятити час собі на самопізнання. Хочу насолоджуватися життям, а не проживати його. Не хочу постійно очікувати від ньгого на кроки до покращення життя. Мені тяжко зробити крок на розлучченя, бо я до нього прив\'язана, мені страшно зробити йому боляче, а ще з урахуванням, що він буде переїджати в інше місто (якщо ми розлучимося), то це буде дуже довго і напряжно. Я боюсь всього цього процесу і навіть зараз пишучи це я відчуваю тривогу. Мені страшно залишитися одною, дуже великий цей страх, але з іншої сторони я це потребую, я знаю, що я буде щасливіще без нього. Як перебороти страх і не очікувати момента?
Оценки вопросов
Пользователи могут голосовать за понравившиеся вопросы. Лучшие вопросы мы размещаем в специальной секции сайта.
Вы можете проголосовать за вопрос, если он чем-то вам понравился. Может быть, интересная тема, или хорошо описана проблема, или вы считаете, что ответы психологов на поставленный вопрос полезно было бы почитать многим другим людям.
Если вы голосуете за какой-то вопрос, то ссылка на него позже может быть отображена на вашей личной страничке, в секции "Понравились вопросы". Ваши негативные оценки нигде отображены не будут.
У психологов на личных страничках понравившиеся им вопросы отображены не будут.