ЧИ ВВАЖАЄТЬСЯ ЦЕ БУЛІНГОМ?
А якже, ще й яким?! Майстерним и жорстоким. І биття зовсім необов'язкове, тим більше, що моральне побиття - більш болюче і хворобливе.
цитата:
Я не знаю через що вона так мене ненавидить.Що я їй не так зробила?
А для таких як вона не треба "не так", тут достатньо ДЛЯ ТОГО, щоб САМОСТВЕРДИТИСЬ за Ваш рахунок, показати свою ВЛАДУ над Вами, свій вплив - яка вона крута в порівнянні з Вами тощо.
Бо Ваша сусідка - справжня токсична замозакохана нарциска. А нарциси полюбляють маніпулювати іншими та самостверджуватись. Ображати та принижувати. І роблять це майстерно, бо це в них - ВРОДЖЕНЕ.
Тільки їй не треба про це розповідати, бо не дасть ніякого результату - тому що Вас саму звинуватить в нарцисизмі та ще й почне дражнитися - як вони це вміють. Але є речі, яких вони не люблять і бояться. Про це скажу нижче.
цитата:
Я адекватно до неї відносилась,допомагала
Це не має значення, як Ви до неї ставились. Справедливість тут не працює, бо в таких її немає в принципі.
цитата:
Класному керівнику не хочу казати,бо це нічим не допоможе і погіршить ситуацію
Так і буде, погіршить - бо всі будуть ставитись як до слабкої, яка побігла за захистом, бо сама не в змозі себе захистити.
цитата:
Батькам теж ні,бо винна буду я,бо не дала здачі
Ось і головна причина того, що не вмієте захищатись, бо батьки й самі морально Вас "б'ють" - звинувачують, замість підтримки. А я б запитав у них: "А як саме дати здачі? А? Навчіть! Ви ж досвідчені батьки! А мене, бачите, не навчили...то хто ж винний, а?!" Вчіться ПРОТИСТОЯТИ батькам також, на них й вчіться, як на макетах)) - бо заслужили, не навчили й ще кусають...
цитата:
Але я незнаю як її давати, не бити ж?
Бити справді не потрібно
цитата:
І що робити в такій ситуації
По-перше, треба перестати до неї ставитись як до нормальної людини, бо вона - такою НЕ є. Поставити її та подібних до неї "поза законом", тобто по відношенню до них розповсюджуються зовсім інші правила. А саме:
- Ви маєте право її ігнорувати (показово не дивитись і не бачити взагалі) незалежно від того, як вона себе з Вами поводить - лагідно посміхається та просить:
цитата:
коли такі більш важчі уроки як алгебра,геометрія вона постійно просить мене допомоги
або веде себе як покидьок:
цитата:
насмішливо відповіла бо не хочу...ставила ноги на мій стільчик
- БЕЗ РІЗНИЦІ. Ви маєте на це право. Тим більше, що вони ДУЖЕ цього не люблять, коли їх не помічають, їх роздуте ЕГО сильно від цього страждає.
Перестаньте з нею здоровкатись, проходьте ніби біля пустого місця - її для Вас не існує.
По-друге, Вам просто НЕОБХІДНО навчитись бути ЖОРСТКОЮ (не жорстокою) і ТВЕРДОЮ, бо Ви - занадто м'яка, чим ця нарциска (і думаю, не тільки вона) і користується. Наприклад, коли вона в черговий раз поставить свої ноги на Ваш стільчик, доречно НЕ ДИВЛЯЧИСЬ на неї ЛЬОДЯНИМ тоном ГОЛОСНО, твердо та жорстко сказати: "швидко прибрала свої брудні ноги з мого стільця!" і якщо вона не стане поспішати з цим, додати ще раз "Швидко! Інакше я ..." і далі повинна пролунати реальна погроза, яка 1) не буде порушувати правил і 2) яку Ви ТОЧНО зможете виконати. І якщо не послухає - ВИКОНАТИ. І так треба робити неодноразово, щоб людина раз і назавжди запам'ятала, що Ви слів на вітер не кидаєте.
По-третє, НЕ ПОКАЗУЙТЕ їй і таким як вона своїх справжніх почуттів, тим більше якщо Вам боляче чи Ви ображені - реагуйте на все від неї з посмішкою. Бо подібні аб'юзери одразу ж починають по цим почуттям бити - Ви ніби відкриваєтесь перед ними, показуючи незахищені місця.
По-четверте, Вам треба підготувати на найчастішіі від неї підколи - ГОСТРІ та ЮМОРНІ відповіді, відповіді-шпильки, які можуть сильно її вколоти - і ГОЛОСНО, при всіх, відповідати їй ЗІ СМІХОМ - і справді висміювати її. Бо нагадаю: вона ПОЗА ЗАКОНОМ. І для неї, як для нарциса, це буде ДУЖЕ БОЛЯЧЕ - щоб наступний раз, коли захоче Вас принизити - 20 разів подумала, чи варто це робити.
Наприклад на її вигук "аут" можна щось придумати коротеньке й влучне наче ляпас, на зразок: "сраут")) Вибачте за мою французьку)), але в цій ситуації і серед підлітків це буде доречним і смішним - всі з неї будуть сміятися, а вона надовго замовкне. І це треба сказати ГОЛОСНО, щоб усі почули. І якщо вчителька чи хтось інший почне Вас стидати за це - просто з посмішкою зробите реверанс)) і можете вибачитись (теж с посмішкою), але не перед нею, а перед оточуючими))
Впевнений, більшість класу одразу ж почне Вас поважати за такий захист себе.