Доброго дня
З ваших слів зрозуміло, що ваше ціле життя вибудуване довкола хлопця і ви залежите від нього в різних планах. При таких умовах доволі звичне явище, що вашими інтересами нехтують, оскільки хлопець відчуває, що це можна, бо вам нікуди подітися.
Чому так сталося? Ви молода дівчина на старті життя і, в принципі, у вас такий вік, коли, зазвичай люди активно розвиваються: навчання, подорожі, знайомства, карʼєра.
Очевидно, що ваш хлопець на даний час менше зацікавлений у стосунках, ніж ви. Тому сподіватися, що в нього буде мотивація змінювати ставлення до вас, немає підстав.
Ви не написали питання, тому не зрозуміло якої допомоги очікуєте на сайті.
Проте у вашій ситуації, хочеться дати вам рекомендацію активно розвивати своє життя, незалежно від того чи будете ви у стосунках (з цим хлопцем чи іншим) чи будете одна. Бо відсутність розвитку і побудова інтересів довкола людини завжди буде ставити вас у залежну позицію.
Думаю, варто розглядати ситуацію, що склалася, як чудову можливість для розвитку: подумати чого хочете саме від свого життя, побудувати та втілити плани на майбутнє.
«Добре» може бути по різному, не лише в стосунках. Іноді на одинці можна бути більш щасливим, ніж в таких стосунках. Тому що, думаю, якщо ви будете щирою з собою, то, можливо, виявиться, що все те взаєморозуміння, про яке ви говорите, по великому рахунку, залишилось в минулому.
Відредаговано автором 02-03-2024 18:17:16