Доброго ранку!
цитата:
Зараз декілька моїх близьких хворіють і я переживаю через це
Прийміть від мене слова співчуття і підтримки. А також побажання одужання Вашим близьким.
Щодо переживань, то вони природні. Ну як не переживати за здоров'я близьких, коли вони хворіють?!
Водночас надмірне хвилювання і тривога можуть погано впливати на Ваше здоров'я. То що з цим робити?
По-перше, покладатись на лікарів, їх фаховість і досвід.
Натомість, Ви з лікарями спілкуєтесь? Їм довіряєте? До їх порад прислухаєтесь?
По-друге, покладатись на сили організму і прагнення до одужання близьких. До речі, що Ви їм транслюєте? Як підтримуєте?
По-третє, намагатись об'єктивно дивитись на речі, включно зі своїми можливостями і обмеженнями. Зосередитись на поточному моменті. Включитись в нього повністю.
Коли пишу про поточний момент, маю на увазі актуальний етап Вашого життя.
Що в ньому є, окрім турботи про близьких? Навчання? Робота? Взаємини? Дружба? Цікаві інтереси і захоплення? Спорт? Література тощо?
На жаль, так відбувається, що тривога і
страх затиснули Вас в певний ТУНЕЛЬ сприйняття, де увага прикута до турботи про близьких і думок, ніби не впораєтесь у відповідальний момент.
Впораєтесь чи не впораєтесь - Ви цього знати не можете. Скоріше за все, Вам вистачить сили і стійкості гідно пройти усі випробування(!)
А для цього потрібно ВИХОДИТИ з того тунелю!
Наповнюватись ресурсом для подальшого життя!
Не ставити на паузу свої власні бажання і потреби!
Також запитаю, хто реально може підтримати Вас?
З ким можете поділитись почуттями і думками?
Відредаговано автором 03-04-2024 09:30:28