Доброго дня!
Співчуваю вашій проблемі. Ви щиро хочете і шукаєте підтримки і не отримуєте її з боку батьків у повній мірі. Ваші стосунки з їжею відображать вашу ситуацію. Ви знаходитесь в розщепленні, між поганим та хорошим і ці частинки між собою неузгоджені. Такий сильний внутрішній конфлікт. Це дійсно викликає сильну напругу, тривогу та сором, що ви якийсь інакший. У кожної людини, у кожної є проблеми, деякі з них не вирішуються за півроку. Це теж нормально усвідомлювати реальність і не соромити себе за відсутність ідеальних бажаних результатів.
Я вам пропоную вправу, яка допоможе відродити зв’язок з собою. Якби ви описували себе через метафору їжі. Якою б стравою ви були? Спробуйте поєднати всі свої частинки внутрішні у рецептуру і кулінарію. Якщо вам не подобається ця страва, то пофантазуйте якою б стравою хотіли б бути. Я раджу вам йти у творчість, яка може сконтейнувати пласти ваших важких переживань та зберігати цілісність! Малюйте свої стани і своє відношення до їжі, це свого роду самопідтримка та вивільнення. Сеанси з психологом раджу не припиняти, можливо краще
знайти спеціаліста, який працює з харчовими розладами, також є групи на цю ж тему. Ідеально було б і індивідуальна і групова терапія, а рахувати гроші не треба, бо це піклування і обов’язок батьків. Ви потребуєте допомоги і це факт. Лікувати зуби теж дорого, але краще ж лікувати!