«Единственный человек, которого мы в силах изменить, это мы сами.»
Вопрос от: Іван Возраст: 16

Я транс хлопець, але моя матір гомофобка

Доброго дня. Я транс хлопець зараз проживаю в Німеччині зі своєю сім'єю. Моя матір дуже гомофобна, кілька разів як я ходив з нею по магазинах і вона помічала одностатеву пару оо клялась до зараз поб'є їх. Вона всім своїм дітям (включно зі мною) як на проповіді постійно розповідає що квір люди психічно хворі, особливо трансгендери. Проблема в тому що в Німеччині підлітки (здається, з 16 років або раніше) можуть почати гормональне лікування та змінити стать, якщо лікарі підтвердять, що підліток трансгендер. Я б дуже хотів почати гормональне лікування та нарешті хоча б трохи позбутися гендерної дисфорії бо я справді дуже страждаю, і, нажаль, справляюсь з цим самоушкодженням. Гендерною дисфорією страждаю ще з раннього дитинства (5-6 років) з дитинства постійно сварився коли хтось змушував мене бути біль жіночим, і це почало дуже сильно подавляти мене з початку підліткового віку, десь 10 років. Що мені робити? Якщо Ви знаєте, які органи в Німеччині могли б допомогти мені змінити документи та почати гормональну терапію, і як краще діяти в цій ситуації?