Що робити, якщо я невротик?
Будь-яку ситуація я обертаю у негативне русло( в результаті якого я обов\'язково буду жертвою обставин).
На деякий час я своєю прифронтальною корою головного мозку розумію, що все не так погано але мої емоції іноді переконують її в зворотньому.
Присутня дуже часта зміна настрою. В один момент я щаслива а вже через секунду на мене хтось не так подивися і хочется втекти якомога далі.
Я не можу визначитися що мені треба, щоб то не було, чи то по життю, чи то у виборі хлібу. Завжди у всьому сумніваюсь. Відчуваю себе як інопланетна істота, що не пристосована до життя на Землі(можливо дуже збільшено, але щось до цього близьке).
Кожен раз коли виходжу у соціум, мене відвідує тривога. Я дуже залежна від думки оточуючих. Нещодавно почалися панічні атаки.
Є чітке розуміння, що так не повинно бути, і треба щось робити щоб цього позбутися. Вже пробувала не давати ходу поганим думкам, але дуже важко, всеодно себе накручую. Підкажіть будь ласка, почати медикаментозну терапію буде правильним рішенням? І наскільки вона ефективна?