Що мені робити? Моя мати повісила занадто великий тягар…
Моя мати та батько, скинули всі свої проблеми на нас з сестрою. Моя мати (45 років) ніколи не працювала, не навчалась окрім школи. Її мати (моя бабуся) страшенно пила після смерті дідуся, моїй мамі було 16 тоді, окрім мами було ще 4 молодших дітей та старші. Молодші мої дядьки та тітка ходили та просили в людей поїсти, а потім стали красти і дядьки все життя провели у тюрмі. Ще багато є деталей жахливих про її дитинство…
Мамі було 20 коли вона почала зустрічатися з моїм батьком він був на три роки молодший. А через рік народилася я, а ще через рік сестра. Моя мама повинна була сидіти з нами, а батько працювати, але він пив та вживав наркотики і єдине що він робив, це копав металобрухт і це були єдині кошти. Але потім мама народила братів. І ми жили за кошти від держави. А також в мене були гарні дідусь і бабуся з татової сторони і вони допомагали.
Ще одне, і дуже важливе… у нас вдома був завжди страшний безлад і мама впадали у якісь приступи лінощів вона або дивилась кіно, або читала, грала… а на нас було байдуже. Я сиділа, купала, прибирала (як вміла) за братами та у хаті, дякую, що було де взяти приклад окрім дому. В неї були приступи агресії (вона не била, тільки кричала)… а загалом їй було байдуже на нас, завжди. Інколи держава нам нормально платила і ми могли щось собі купити, або смачне зʼїсти, але мама не вміла розумно користуватися грошима і витрачала на все підряд… а ще були борги, за світло, за воду, у магазинах… потім батька посадили. Ми переїхали, вона народила ще одного хлопчика, вийшла заміж… але загалом вона не змінилася і вони розійшлися. А потім помер мій батько, хоча ми і не бачилися 7 років (помер від наслідків вживання наркотиків) і взагалі ніяк не проявляв себе як батько. Ніколи.
Моя сестра завагітніла дуже рано, народила у 15. Її хлопець був жахливий і старший неї. В мене був хлопець який з часом став допомагати мені фінансово, я стала підробляти на сайтах знайомств для іноземців, а також вступила на заочне навчання… я змогла купляти моїм братам одяг, їжу, шкільне обладнання, подарунки та балувати інколи . Але наші стосунки не були ідеальними і ми розійшлися. Моя сестра розійшлася з чоловіком і залишилася з дитиною одна. Він їй не допомагає зовсім, вона працює - для нашого містечка вона нормально заробляє, але половину вона витрачає на братів. Мамі вже нічого не платять, вдома повна антисанітарія, вона не займається дітьми… вона днями щось дивиться і дивиться, інколи забуває приготувати щось їсти навіть… ми не маємо права на своє життя, нам не дали навчання, не дали якихось основ життя, тільки одні проблеми… я боюсь бути схожа на батьків… але я розумію, що у мене самої купа проблем психологічних, фінансових, а братам треба вчитися і забрати їх звідти, їм треба нормальне дитинство… інколи ми сиділи голодними і нам нічого було вдягнути зимою, ми пропускали школу, погано навчалися, були проблеми з соціальним життям, було лячно, що нас заберуть у притулок, в нас не було нормального дитинства і в них немає… Що я можу зробити? Я не можу більше так жити…
Мама начитана і розумна, добра, вона любить нас, в неї немає ніяких класичних залежностей окрім паління… але вона не чує нас, не слухає, їй все одно на соціальні служби, вона боїться нас втратити, але нічого не робить… я не хочу щоб їх забрали до інтернату, але що я можу зробити? Що мені робити?