«Обижаться или не обижаться — это ваш сознательный выбор. Когда вас обижа...»
Вопрос от: nik2ea Возраст: 27

Як позбутися тривожності

Постійна тривожність всередині, пропав апетит, роблю все через силу

Ответы психологов

У Вашій проблемі треба розбиратися. Прояснити деякі особливості Вашого характеру та умов життя.
Але насамперед потрібно виключити медичну проблему, а саме – низький рівень гемоглобіну та захворювання жовчного міхура.

Відредаговано автором 08-10-2024 01:36:47

Доброго ранку!

цитата:

Вельми актуальне на сьогодні питання, яким переймається багато людей. І тому підхід виправданий тисячоліттями - спочатку варто відшукати причини тривожності і загалом ТАКОГО Вашого стану.

Краще це зробити за допомогою психолога.
Разом з ним вдасться дослідити як внутрішні можливі чинники, так і зовнішні.
І вже потім почати з ними конструктивно працювати.

Раджу переглянути відео на цю тему. Звісно, відео не лікує, воно лише формує більш-менш цілісне бачення феномену тривоги, щоби на його основі змогли обрати спеціаліста для подальшої співпраці.
"Тревога как прерванное возбуждение"
https://upsihologa.com.ua/audio-video-653