Стрес
З дитиною приїхали з-за кордону додому, пішов до 1 класу я на роботу, чоловік живе за кордоном, причина повернутись була через стосунки в сім\'ї . Зараз ми дома , дуже важко на роботі, стресую, нервую , але я туди не хотіла повертатись на роботу і важко прийняти рішення чи піти звідти чи ні, адже довкола всі говорять триматись роботи, бо для чого було навчатись.
Дитині дуже подобається школа, розмова про те щоб повернутись назад у Європу не хоче, а для мене було б там перспективніше. І тут я опираюсь на дитину, адже добре йому тут, а сама я не залишу дитину в країні де війна на бабусю і не поїду за кордон.
Не знаю як бути , щодня мене мучить питання : що робити? Як діяти? Куди йти на роботу ? Чи залишатись на цій що зараз , чи їхати за кордон з дитиною ?
Порадьте будь ласка , чи хоч в якому напрямку рухатись