Як налагодити відносини
Минулого року розходились по ініціативі хлопця і зійшлись за місяць також по його ініціативі
Зараз він знову вже декілька місяців каже про те щоб розійтись
Пояснював що не бачить майбутнього, але я переконувала його що все в нас буде добре
Ще його мама чомусь проти мене та наші з ним поглядати наприклад на фінанси не сходять, але я зрозуміла що готова йти на компроміси заради нас
Ми разом не живемо бо раніше я хотіла щоб він повністю оплачував оренду житла, зараз готова і 50/50, але йому це вже не цікаво
Нещодавно він знову сказав що краще бути порізно бо йому щось в середині не так хоча і любить
Підкажіть як налагодити відносини
Як довести йому що все таки якшо люди люблять один одного то вони впораються зі всіма складнощами і нарешті мати стабільні відносини, а не щоразу думати чи буде він казати про те щоб розійтись