як вр€тувати шлюб п≥сл€ зради

” ѕсихолога » ¬опрос психологу » »змена и предательство » як вр€тувати шлюб п≥сл€ зради
¬≥с≥м рок≥в у шлюб≥.  охаю свого чолов≥ка. ћаЇмо дитину.
ѕочала сп≥лкуватись з ≥ншим чолов≥ком. ѕросто сп≥лкувались, сприймала його €к друга, не б≥льше. „ерез €кийсь час в≥н почав ви€вл€ти р≥зн≥ знаки уваги, €к≥ виходили за меж≥ пон€тт€ дружби. ¬ пер≥од нашого сп≥лкуванн€ мен≥ подобалось саме сп≥лкуванн€, не б≥льше. ∆одних почутт≥в до ц≥Їњ людини немаЇ ≥ не було. ѕодобалось лише те €к в≥н писав про своЇ ставленн€ до мене. «авжди знала, що кохаю свого чолов≥ка ≥ хочу бути т≥льки з ним ≥ н≥ з ким ≥ншим.
„ерез €кийсь пром≥жок часу в≥н поц≥лував мене. ћен≥ було жахливо неприЇмно ≥ соромно за те що € допустила це. јле з незрозум≥лих дл€ мене самоњ причин, € не припинила цього. ≤ продовжила сп≥лкуванн€ (переписка онлайн). Ќамагалас€ м≥н≥м≥зувати зустр≥ч≥. ≤ у мене це виходило. јле €кось, не можу нав≥ть соб≥ по€снити причини цього вчинку, € прийшла до нього ≥ дозволила себе ц≥лувати. я н≥коли не хот≥ла займатис€ з ним сексом, в≥н не викликаЇ у мене такого бажанн€. јле так сталос€, що в≥н таки почав процес зан€тт€ сексом. ¬≥дразу ж на початку, до мене прийшло усв≥домленн€ катастроф≥чност≥ ситуац≥њ ≥ € припинила це ≥ п≥шла геть. ѕот≥м не знала, €к позбавитись в≥д ц≥Їњ людини, та ще й так щоб чолов≥к не д≥знавс€ про зраду. ѕочала робити нов≥ ≥ нов≥ дурниц≥ зам≥сть того, щоб просто поговорити ≥ зак≥нчити усе.
„олов≥к таки д≥знавс€. ÷е привело мене до т€ми, але було уже п≥зно.
ƒуже кохаю свого чолов≥ка ≥ знаю, що ≥ в≥н кохаЇш мене. „есно усе йому розпов≥ла. –озка€лась. Ћюблю його сильн≥ше н≥ж нав≥ть на початку наших стосунк≥в. ’очу зберегти шлюб, а головне коханн€. Ќе розум≥ю нав≥що взагал≥ таке зробила, адже н≥ почутт≥в, н≥ пристраст≥ не було.
¬опрос задан: ; ¬озраст: 34


консультаци€ психолога онлайн
яна, доброго дн€.
як≥ нараз≥ в≥дносини у вас з вашим чолов≥ком? якоњ б допомоги хот≥ли отримати в≥д психолог≥в?

комментарий
рекоммендовать:

07-08-2020 13:45:45ƒополнение к вопросу
„олов≥к сказав, що хоче зберегти родину, що любить мене €к ≥ ран≥ше. «алишивс€ з≥ мною. —тосунки приблизно так≥ - день усе добре, в≥н об≥ймаЇ ≥ ц≥луЇ мене.  аже, що любить. јле наступного дн€ в≥н починаЇ запитувати €к € могла це зробити, не в≥рить, що люблю його. —варимось. я пост≥йно боюсь, що в≥н покине мене. Ќе можу без нього зовс≥м. ’очу вр€тувати шлюб. „олов≥к часто запитуЇ чому € так вчинила? ј € не знаю що в≥дпов≥сти. “ому що д≥йсно не розум≥ю чому? я ж такого н≥коли не хот≥ла. ¬≥дчуваю, що нам потр≥бна допомога. ’от≥ла б допомоги у пор€тунку наших стосунк≥в


консультаци€ психолога онлайн
ƒобрый день!
¬ы говорите, что оба хотите спасти брак и ¬ам сложно пон€ть, как это произошло. Ќе вините себ€. ¬ы не испытывали чувств к тому человеку, а это был скорее физический контакт и то, он был ¬ами прерван. ≈сли ¬ам сложно, то обратитесь индивидуально, чтобы разобратьс€ с причинами

комментарий
рекоммендовать:

07-08-2020 13:59:09ƒополнение к вопросу
ѕочутт€ провини позбавитись дуже важко, адже € таки допустила усе це прот€гом довгого часу. ј ф≥зичний контакт, хоч ≥ було перервано на початку, але ж в≥н усе ж в≥дбувс€.

07-08-2020 14:02:28ƒополнение к вопросу
Ќасправд≥ мен≥ дуже хочетьс€ допомоги спец≥ал≥ста. “ак щоб ми прийшли з чолов≥ком ≥ поговорили про усе. ≤ нам допомогли вир≥шити усе ≥ залишитись разом. я розум≥ю, що йому потр≥бен час, щоб усв≥домити, пробачити ≥ можливо знову пов≥рити мен≥. ’очетьс€ зрозум≥ти, що робити саме зараз, щоб не нашкодити ще б≥льше


консультаци€ психолога онлайн
яна, найкращим вар≥антом буде обрати спец≥ал≥ста психолога ≥ очно разом з чолов≥ком прийти на консультац≥ю.
“ак би мовити перезавантажити в≥дносини.
√оловне ваше сп≥льне бажанн€! якщо почутт€, бажанн€ бути разом Ї ,то все можна подолати, пережити ≥ пройти.
¬и дуже щиро пишете про коханн€ до чолов≥ка, ц≥нн≥сть вашоњ родини.
ѕереконана ви подолЇте це випробуванн€, щиро бажаю усп≥ху вам!

комментарий
рекоммендовать:

07-08-2020 14:55:42ƒополнение к вопросу
ƒ€кую. я дуже на це спод≥ваюсь.


консультаци€ психолога онлайн
ƒоброго дн€! « описаноњ ситуац≥њ розум≥ю, що зараз у ¬ас Ї багато переживань з приводу в≥дносин з чолов≥ком. ўо ¬и готов≥ зробити сьогодн≥ дл€ покращенн€ ваших стосунк≥в?
“акож хочетьс€ сказати, що чолов≥к переживаЇ травматичну ситуац≥ю зараз, тому ≥ повед≥нка його зм≥нюЇтьс€ щодн€. –аджу звернутись до фах≥вц€ дл€ парного консультуванн€. ”сп≥х≥в ¬ам!

комментарий
рекоммендовать:

07-08-2020 18:38:00ƒополнение к вопросу
ƒ€кую за ¬аш коментар. ƒл€ покращенн€ наших стосунк≥в € готова зробити абсолютно усе. я п≥шла з роботи. ќб≥рвала будь-€к≥ контакти з минулим. ¬≥дпов≥даю на ус≥ питанн€ чесно, €к би важко не було. ¬есь час намагаюс€ показати €к сильно кохаю чолов≥ка. ¬ т≥ моменти, коли в≥н каже, що любить мене, щаст€ моЇму немаЇ меж. я в≥дчуваю таку повагу до нього, такий захват його мужн≥стю. якби в≥н т≥льки погодивс€ на сп≥лкуванн€ з психологом.

01-09-2020 12:59:16ƒополнение к вопросу
Ѕлагаю про допомогу. «находжус€ в повному в≥дчањ. „олов≥к сказав, що все обдумав ≥ б≥льше не кохаЇ мене. «алишаЇтьс€ з≥ мною т≥льки через дитину. ћен≥ здаЇтьс€, що останн€ мо€ над≥€ це допомога психолога. јле в≥н категорично проти. ѕорадьте, будь-ласка, €к вмовити звернутись до психолога


консультаци€ психолога онлайн
—пробуйте самост≥йно звернутис€ до психолог≥в, вам також потр≥бна допомога ≥ п≥дтримка!
“акож важливо по ≥ншому подивитис€ на ситуац≥ю, знизити градус напруги, дл€ себе визначити €к≥ шл€хи розвитку под≥й можлив≥ ≥ що ви можете ≥ маЇте робити дал≥.

комментарий
рекоммендовать:

01-09-2020 15:59:17ƒополнение к вопросу
я весь час прошу пробачити, каюсь, прошу про шанс, запитую, що можу зробити дл€ виправленн€ ситуац≥њ. ”се наче налагоджувалось, а пот≥м в≥н в≥ддаливс€ ≥ сказав не ч≥пати його де€кий час. ¬≥н сам усе переживе. я старалась не ч≥пати, але усе ж не стрималась ≥ запитала. ≤ от ... “епер в≥н каже, що почутт€ до мене зникли ≥ назад не повернутьс€

01-09-2020 15:59:54ƒополнение к вопросу
ўо можна зробити? як знизити градус напруги?

01-09-2020 16:20:20ƒополнение к вопросу
÷е так страшно, почути так≥ слова в≥д коханоњ людини. ¬≥дчай ≥ страх втратити його такий сильний, що зовс≥м не даЇ думати ≥ щось робити. ћожу т≥льки плакати пост≥йно. —каж≥ть, чи це взагал≥ можливо, п≥сл€ такого вчинку повернути коханн€?


консультаци€ психолога онлайн
ћожливо вашому чолов≥ку треба час..
«в≥сно краще було б в≥дв≥дати психолога, але змусити когось неможливо, ≥ не потр≥бно €кщо людина не хоче.
“реба по перше вам заспокоњтис€ ≥ сам≥й не п≥дн≥мати градус напруги.

"я весь час прошу пробачити, каюсь, прошу про шанс, запитую, що можу зробити дл€ виправленн€ ситуац≥њ"- €кщо ви пост≥йно цю тему п≥д≥ймаЇте, то напруга буде.

“ому в≥зьм≥ть себе в руки, заспокойс€, не п≥дн≥майте цю тему пост≥йно, дайте трохи часу чолов≥ку
≤ зверн≥тьс€ до психолога, вам це д≥йсно треба!

комментарий
рекоммендовать:

01-09-2020 17:24:57ƒополнение к вопросу
ƒ€кую ¬ам. я намагаюсь тримати себе в руках, але це так т€жко. ’очетьс€ усе виправити тут ≥ зараз. ÷е щось страшне. я уже д≥йсно в стан≥ нап≥вбожев≥лл€


консультаци€ психолога онлайн
ќчень важно, чтобы ¬ы сами себ€ простили, потому что это нельз€ назвать той изменой, за которую ¬ы себ€ корите. ¬ам действительно лучше обратитьс€ к специалисту, чтобы разобратьс€ с этим. ” ¬ас может быть чувство вины само по себе, а эта ситуаци€ его просто усилила

комментарий
рекоммендовать:

01-09-2020 18:44:20ƒополнение к вопросу
я не можу соб≥ пробачити. Ќе розум≥ю €к взагал≥ могла таке зробити. ƒокори сумл≥нн€ так≥ страшн≥. ’оча € розум≥ю, що мо€ зрада вона скор≥ше в≥ртуальна н≥ж реальна. ÷е переписка, нав≥ть не реальна. я €кимось чином перенесла €кост≥ свого чолов≥ка на ≥ншу людину. ≤ у€вила, що переписуюсь з чолов≥ком(у нас таке було на початку стосунк≥в). ј власне реальних зустр≥чей з ≥ншим було 20-22 за 5 м≥с€ц≥в. ≤ це тривало максимум по 40 хвилин (30 з €ких ми просто йшли з роботи до зупинки). “ак одна з цих зустр≥чей була у нього вдома ≥ призвела до ф≥зичноњ зради. јле ж € припинила в≥дразу. ¬есь час думаю, що € чолов≥ку усе б пробачила, тому що кохаю його безмежно


консультаци€ психолога онлайн
¬ы очень ответственный человек и поэтому испытываете такое сильное чувство вины. ≈сли ¬ам сложно, то обратитесь индивидуально, чтобы разобратьс€. ¬озможно, что ¬ы воспитывались в такой семье, где были строгие правила и ¬ы с детства переполнены виной, а это просто перенесли на отношени€ с мужем.

комментарий
рекоммендовать:

02-09-2020 09:21:47ƒополнение к вопросу
÷е д≥йсно так. я завжди стараюсь бути дл€ нього зручною, безпроблемною, намагаюсь н≥чого н≥коли не просити, боюсь зробити щось не так. ≤ от добо€лась. «нищила найважлив≥ше. јле ж Ї випадки, коли можна усе побудувати знову.


совет психолога
консультаци€ психолога онлайн
¬ы очень много всего на себ€ взвалили и теперь это дает о себе знать. —вое недовольство, злость и обиды желательно выражать сразу, а не держать в себе, потому что они найдут выход, но уже со временем и по другому.

комментарий
рекоммендовать:

02-09-2020 13:44:02ƒополнение к вопросу
“ак ≥ вийшло мабуть. Ќ≥коли не могла подумати, що усе так повернетьс€

„тобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
јвтор вопроса не разрешил его обсуждение. «апрет касаетс€ комметариев от неспециалистов.
qr