як бути? ѕродовженн€

” ѕсихолога » ¬опрос психологу » як бути? ѕродовженн€
я продублюю, оск≥льки чомусь не дозвол€Ї в попередн≥й верс≥њ доповнювати це питанн€.
___________________________________________________________________________________________________
ѕодруга найкраща познайомила з хлопцем. ќдразу в≥н запав мен≥, н≥би, ток пройшов. «акохалас€, ≥ в≥н теж. ѕочали зустр≥чатис€. « часом, так м≥с€ц≥в через 3-4 вона призналас€ що ще до мене, вони мали ≥нтимну близк≥сть. ѕодруга зам≥жн€.  оли € запитала хлопц€ в≥н сказав що це не правда, € довго сумн≥валас€, але пов≥рила йому. ѕодумала що подруга хоче, аби ми роз≥йшлис€, ≥ тому придумала таке. «в≥сно ж, мен≥ це спокою не давало, ≥ € д≥зналас€ правду, у них була близк≥сть. я прочитала переписку, тишком-нижком. як мен≥ жити? ўо робити? ÷е було до мене, ми нав≥ть знайом≥ не були з ним, але це мучить мене.
___________________________________________________________________________________________________
я не розум≥ю, €к так можна вчити, будучи зам≥жньою, ≥ повед≥нка хлопц€ просто вбила. ƒл€ чого обманювати? я показувала йому пр€мо в обличч€ переписку, а в≥н каже що такого не було, що це просто так. я вчора просто втекла з дому, ≥ не хот≥ла повертатись. ¬ мене така важк≥сть на душ≥. « подругою п≥сл€ такого сп≥лкуватис€ € не зможу. Ќасправд≥, мен≥, все одно, хто з ким спить, коли це в≥дбуваЇтьс€ у в≥дносинах, але не тод≥, коли д≥вчина зам≥жн€ ≥ маЇ когось кр≥м чолов≥ка. я дос≥ в жах≥тт≥ знаходжусь. ѕроблема в тому, що цей хлопець, вже €к п≥вроку м≥й чолов≥к. ≤ € не знаю що робити, вини признавати в≥н не хоче.
¬опрос задан: ; ¬озраст: 20


консультаци€ психолога онлайн
«дравствуйте!
„то изменитьс€ если он признаетс€?
 акое развитие событий ¬ы видите?

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
—пробуйте, Liza, не звинувачувати, а вивести хлопц€ на в≥дверту розмову - просто запитати: "ƒл€ чого мен≥ збрехав? «наю, що збрехав, але нав≥що?! „ого хот≥в, коли так робив? „ого бо€вс€?"
јдже ж найчаст≥ше люди брешуть через страх та слабк≥сть, а не в≥д в≥дчутт€ власноњ сили та впевненост≥.

комментарий
рекоммендовать:

05-12-2020 15:20:07ƒополнение к вопросу
¬≥н знаЇ, що € пор€дна д≥вчина, ≥ €кщо д≥знаюс€ то просто розчаруюс€ ≥ п≥ду в≥д нього. ј в≥н цього найб≥льше не хоче.
ћен≥ хочетьс€ д≥знатись чому в≥н саме так вчинив? јдже, в≥н весь час говорить, то д≥вчата зраджують, ≥ зам≥жн≥ ж≥нки теж, але й виходить що в≥н теж зам≥жню п≥дбив на зраду. ¬ нењ дитина Ї. ѕодруга каЇтьс€, казала що жал≥Ї що так сталос€, а моЇму чолов≥ку хоч би що, в≥н серйозну розмову переводить в жарт, то уникаЇ розмови.


консультаци€ психолога онлайн
ƒобрий веч≥р! як≥ д≥≥ ≥ сллва чолов≥ка ¬ас би влаштували?

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
цитата:

€кщо д≥знаюс€ то просто розчаруюс€ ≥ п≥ду в≥д нього. ј в≥н цього найб≥льше не хоче.

ќсь ¬ам ≥ в≥дпов≥дь, чому не каже правду. Ѕо ц≥нуЇ ¬ас. ≤ не хоче втратити. ј це найголовн≥ше у будь-€ких стосунках. ј не €к≥сь там ≥деали в голов≥. « ≥деалами живуть самотньо. ≤ страждають.
ј у ¬ас €к≥сь принципи в голов≥, через €к≥ ¬и готов≥ зруйнувати гарн≥ в≥дносини. ј пот≥м ще жалкувати будете. ј винн≥ будете ¬и - хоча ¬и вс€ така "в б≥лому", з ≥деалами...Ќе приймаЇте ≥ не вм≥Їте приймати свою та чужу недосконал≥сть? « цим звичайно звертаютьс€ до психолога на терап≥ю - зв≥дк≥л€ в мен≥ це? ’то навчив? ≤ чому прийн€ла? як≥ насл≥дки цього неприйн€тт€ дл€ мене? „и може воно зруйнувати мен≥ житт€, чи н≥?
ƒумайте над цим. ўо або хто дл€ ¬ас важлив≥ший та ц≥нн≥ший у житт≥?

ќтвет отредактирован автором 05-12-2020 16:54:14


комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
–озум≥ю, що ви ображен≥, але ви дивитис€ на ситуац≥ю через призму своњх негативних емоц≥й. —пробуйте погл€нути на це з ≥ншого боку.

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
ƒобрый вечер.
цитата:

Ќасправд≥, мен≥, все одно, хто з ким спить,

–азве ж это так? ¬ы написали что
цитата:

я дос≥ в жах≥тт≥ знаходжусь

Ёто точно не про "все равно".
цитата:

не тод≥, коли д≥вчина зам≥жн€ ≥ маЇ когось кр≥м чолов≥ка

„то дл€ ¬ас означает этот факт? “акое ощущение, что ¬аш мир как будто перевернулс€ с ног на голову.  ак это отзываетс€ про ¬ашу жизнь?
цитата:

ѕроблема в тому, що цей хлопець, вже €к п≥вроку м≥й чолов≥к.

¬ чем именно заключаетс€ проблема дл€ ¬ас? ”йти? ѕрин€ть?
цитата:

вини признавати в≥н не хоче.

цитата:

в≥н серйозну розмову переводить в жарт, то уникаЇ розмови.

ј чего бы ¬ы хотели добитьс€ этим серьезным разговором?  акого результата?

комментарий
рекоммендовать:

05-12-2020 19:04:42ƒополнение к вопросу
« раннього дитинства мене виховувала бабус€ ≥ д≥дусь, мама була далеко. Ѕабус€ в мене сильна та строга ж≥нка. я в≥д нењ набралас€ принциповост≥. ¬ажко сам≥й соб≥ признатис€ в тому, що € дос≥ його люблю. «наю що люд€м властиво помил€тис€. —аме в ц≥й ситуац≥њ в мене Ї м≥сце ≥ ревност≥, адже розриваЇ зл≥сть в≥д думки що хтось до нього доторкавс€. …мов≥рно, мен≥ потр≥бен час.


консультаци€ психолога онлайн
цитата:

Ѕабус€ в мене сильна та строга ж≥нка. я в≥д нењ набралас€ принциповост≥. ¬ажко сам≥й соб≥ признатис€ в тому, що € дос≥ його люблю.

ѕринципиальность - это отсутствие гибкости, способности прин€ть другого человека с его недостатками. Ќевзира€ на чувства, интерес, любовь. Ѕабушка была жесткой, и веро€тно ей было комфортно жить по своим пон€ти€м. Ќо сейчас жизнь немного друга€, и ¬ы друга€. ѕринципы ¬ашей бабушки похоже т€гот€т ¬ас и не дают жить с любовью в сердце. ¬ы чего бы хотели?

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
цитата:

« раннього дитинства мене виховувала бабус€ ≥ д≥дусь, мама була далеко. Ѕабус€ в мене сильна та строга ж≥нка. я в≥д нењ набралас€ принциповост≥.

≤ що даЇ зараз ¬ам бабусина принципов≥сть? ¬она на користь ¬ам? јбо навпаки, шкодить? як вважаЇте?
” в≥дносинах маю на уваз≥.

комментарий
рекоммендовать:

„тобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!

¬ы можете предложить автору этого вопроса пообщатьс€

ќтправить запрос на общение могут зарегистрированные пользователи

¬ы не авторизированы! „тобы отправить автору этого вопроса предложение пообщатьс€, ¬ам нужно быть авторизированным на портале. јвтору придЄт ссылка на ¬ашу страницу пользовател€, откуда он сможет отправить ¬ам сообщение.


јвтор вопроса не разрешил его обсуждение. «апрет касаетс€ комметариев от неспециалистов.
qr