У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Ігроманія

Мій хлопець має залежність від ігроманії. За місяць нашого спілкування він почав потрішечки змінюватись в кращу сторону. Чи може кохання змінити його , чи обовязкого потрібно звертатись до спеціалістів? В нього є бажання змінюватись і є деякі результати ....
Вопрос от: ; Возраст: 22

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
2
Наталия Павловна Венглинская
Ульяна Ивановна Казмирчук
Доброго дня. Потрібна терапія, любов, стосунки не здатні змінити особистість, то глибина проблема. Любов може бути підтримкою, проте і в неї є звичайні людські обмеження

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
3
Наталия Павловна Венглинская
Анастасия Олеговна Олейник
Ульяна Ивановна Казмирчук
Игромния из зависимостей одна из самых сложно поддающихся лечению. На его желание вы к сожалению повлиять не можете. Он сам должен захотеть. Рекомендую вам обратить внимание , как вы встраиваетесь в отношения с игроманом. Ведь если есть зависимость то рядоим есть созависимый с аналогичгой проблемой.

Ответ отредактирован автором 11-02-2021 15:19:25


👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
2
Наталия Павловна Венглинская
Ульяна Ивановна Казмирчук
Доброго дня!
цитата:

Мій хлопець має залежність від ігроманії. За місяць нашого спілкування він почав потрішечки змінюватись в кращу сторону.

Можете навести приклади, як саме він змінюється? Що було раніше і що стало тепер?
цитата:

Чи може кохання змінити його , чи обовязкого потрібно звертатись до спеціалістів?

Величезна світова практика твердить, що такий вид залежності важко піддається коррекціі. Потрібна взаємодія з фахівцем за наявності особистого бажання людини. Поринаючи в ігроманиію, вона заводовльняє певні потреби. І деякі з них належать до групи підсвідомих. Отже сам на сам іх не розпізнаеш, а отже й мало шансів самотужки з ними впоратись.
Приєднуюсь до думки колег щодо того, щоби Ви придивились до своіх мотивів бути разом із залежною людиною. Звісно, залежність не вирок, але разом з тим і не така проста проблема...

Ответ отредактирован автором 11-02-2021 15:37:35


👍 рекоммендовать:

Виберіть психолога для консультування з приводу емоційних залежностей (від людей, відносин), поведінкових залежностей (ігроманія, шопоголізм, переїдання) тощо


психолог онлайн
1
Марта Надточій
Доброго дня.

Ні, кохання не може вилікувати людину від залежності.
Якщо у Вашого партнера є бажання змінитися, йому варто записатися до психотерапевтичної групи для залежних людей. Також існують психотерапевтичні групи для осіб, чиї близькі люди страждають від залежностей (за бажанням, Ви можете записатися до такої групи або на індивідуальну психотерапію у Вашому місті).

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
Доброго дня! Кохання і може допомогти змінитися людині, і ні... Для того, щоб впливати на близьку людину і мати можливість її виховувати, у нас повинні вже бути вибудовані міцні глибокі стосунки... Окрім того, потрібно дуже добре розуміти, що означає "допомога". Є псевдо допомога, коли перебираєш на себе відповідальність за чужий вибір і стаєш, таким чином "нянькою", з якою навряд чи будуть рахуватися. А є допомога, коли з любов'ю, без осуду, претензій, розуміючи, що залежність - це фактично, хвороба, ставиш певні умови... І будеш готовий до будь-якого вибору свого коханого (навіть найгіршого): замість Вас, обере ігри та комп'ютер...До речі, Ваш хлопець Вам робив пропозицію щодо шлюбу? І це питання не риторичне,

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
1
Владимир Анатольевич Тарасенко
Добрий день, angel.
Віра в те, що одна людина може змінити іншу. Особливо не на напряму, а за допомогою кохання- це психологічний захист, який називається магічне мислення. Магічне мислення допомагає особі зберегтись, коли інших ресірсів нема. Так психіка рятується до того часу, доки не з’явиться ресурс для проживання травматичного досвіду.
Підтримую колег зверху, там де залежність- існує співзалежність.
Він залежний від ігроманії, ви залежні від нього і ігроманії. Коло замикається.
Якщо він готовий звернутись в терапію і виздоровлювати, то це має бути лише його бажання. В цьому разі лікується вся система: він до психотерапевта, ви-батьки в групу підтримки для співзалежних. Ви можете погуглити: група А-алатон, або 12 кроків. Такі групи є безкоштовні майже в кожному великому місті.
Щоб мати уявлення прочитайте про трикутник Картмана, особисті кордони.
Також подумайте для себе в якому середовищі ви виросли? Мама- тато як відносяться до алкоголю? І зверніть увагу на свою інтенцію рятувати. Просто поспостерігайте.

👍 рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается советов от неспециалистов. Открытые для комментирования вопросы - тут.

Наші психологи

Похожие онлайн консультации

Психологічний аналіз творів
Марта, Марси Мэй, Марлен
фільмМарта, Марси Мэй, Марлен теми: травма ідентифікація з агресором психологические защиты
Неспокойная вода/DeUsynlige
фільмНеспокойная вода/DeUsynlige теми: вина утрата прощение
Бути смертним
книгаБути смертним теми: життя умирание жизнь

Рекомендуємо

Зависимость. Виды и критерии зависимого поведения. Можно ли избавиться от зависимости? Зависимость. Виды и критерии зависимого поведения. Можно ли избавиться от зависимости?

Лудомания – азартные игры. Эротическая, любовная и сексуальная зависимость. Трудоголизм. Шопоголизм. Интернет –зависимость. Пищевая зависимость. Клептомания. Чаще всего психическая зависимость является основой зависимого поведения и именно из-за психической зависимости случаются рецидивы.

В плену зависимых отношений В плену зависимых отношений

Если вы хотите для себя понять, находитесь ли вы в зависимых отношениях или нет, пройдите опрос на признаки зависимых отношений. В чём отличия здоровых отношений и зависимых.

Игромания. В чем опасность и как избавиться от игромании? Игромания. В чем опасность и как избавиться от игромании?

В отношении игромании, лудомании существует много мнений – одни говорят, что игры улучшают реакцию, повышают скорость принятия решений, улучшают навыки коммуникации в случае онлайн игр, развивают логику, обучают долгосрочному планированию...

Діти, які грають в ігри або комп’ютерна залежність Діти, які грають в ігри або комп’ютерна залежність

Приблизно 70% сучасних школярів, відповідаючи на питання про свої інтереси і захоплення, згадують комп’ютер нарівні з заняттями спортом, прогулянками ...

Контрзависимость. «Холодный» человек. Контрзависимость. «Холодный» человек.

Очень много сказано о созависимости и намного меньше о контрзависимости. Контрзависимые люди более жёсткие и закрытые, они бояться оказаться в эмоциональной связи с другим человеком, поэтому стараются постоянно отстраняться. Завершение отношений

Созависимость. Часть первая. Созависимость. Часть первая.

Ссозависимость — это патологическое состояние, характеризующееся глубокой поглощённостью и сильной эмоциональной, социальной или даже физической зависимостью от другого человека. Созависимый человек плохо думает о себе от словосочетания «не умеет»

qr