Upsihologa Logo
У психолога Українські психологи
Наживо:
question author 4 години тому: «Але,скоро я зрозуміла, що мої почуття нікуди не зникають,а коли я його не бачу мені погано,я думала,що якщо не буду його бачити,це змінить ситуацію.Так,протягом того часу я не част»
Оксана Юрьевна Селезнева
Оксана Юрьевна Селезнева 4 години тому: «Добрый день. «Сейчас мне 27, порядка 7 лет избегаю нормальной жизни, в 21 год была попытка все закончить, внутренний критик просто огромен, сильных стремлений в эмоциональном план»
Світлана Володимирівна Матюха
Світлана Володимирівна Матюха 5 годин тому: «Здравствуйте. Спасибо, что так подробно описали своё состояние. По вашему сообщению видно, что вы уже давно пытаетесь разобраться в происходящем и найти способ справляться. Специа»
Питання від: Віка україна Вік: 17

Я самотня, хоть і у мене є сімя

Всім привіт, мені 17 років, у мене немає друзів, я ні разу не зустрічалася з хлопцем, я сиджу дома і виходжу тільки в магазин. Мої батьки розвелися коли мені було 7 чи 8 років, я жила з мамою, но вона мене не розуміє у не є отчим, робота, їй всеодно на мене. Тепер я живу з татом і бабою, тато хороший, но баба мене роздражає, зато з мамою по телефону спілкуюся і в нас стосунки стали кращими. Через рік мені 18, і я зможу робити все що захочу, но я боюся жити 1, боюся працювати на роботі я думаю що я лінива і нічого не умію, боюся заводити стосунки через власні комплекси. Скоро навчання, я вчуся на нелюбимій професії, і живу в гуртожитку в кімнаті з дівчатами які мене роздражають. Мене все роздражає і бісить, а ще у мене проблеми з ногою, всі звертають на неї увагу, що зі мною не так, я думала про самогубство но це не вихід. Рік назад у мене померла бабуся вона єдина мене розуміла, мені її не вистачає, з родичами я не спілкуюся, у мене є старший брат но він мене тож роздражає і отчим деколи. Я не знаю що мені робити, прошу поради у вас😔
...
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Користувачі можуть голосувати за запитання, що сподобалися. Найкращі питання ми розміщуємо у спеціальній секції сайту.

Ви можете проголосувати за питання, якщо воно чимось вам сподобалося. Можливо, цікава тема, чи добре описана проблема, чи ви вважаєте, що відповіді психологів на поставлене питання корисно було б почитати багатьом іншим людям.

Якщо ви голосуєте за якесь питання, то посилання на нього пізніше може бути відображене на вашій особистій сторінці, у секції "Сподобалися питання". Ваші негативні оцінки ніде не відображаються.

У психологів на особистих сторінках запитання, що їм сподобалися, відображені не будуть.

Відповіді психологів

Добрый вечер!
Я Вам сочувствую. Скажите, а есть ли кто-то из близких, кому Вы доверяете и Вас может поддержать? Так как Вы несовершеннолетняя, то консультирование возможно только с разрешения родителей по закону. Возможно, что стоит поговорить с отцом или мамой о том, чтобы Вы могли получить терапию у специалиста.
Доброго вечора!

цитата:
Мене все роздражає і бісить

Спробуйте направити свій фокус уваги не на те, що вас бісить, а на те, що вам подобається.
Що хорошого є у вашому житті? Що вам подобається у вас? Я впевнена, що у вашому житті точно знайдеться щось позитивне.

цитата:
у мене немає друзів, я ні разу не зустрічалася з хлопцем, я сиджу дома і виходжу тільки в магазин.

Чому ви сидите вдома ? Це ваш вибір? Як ви плануєте знайти друзів чи зустрічатися з хлопцем якщо не виходите з дому?

цитата:
у мене є старший брат но він мене тож роздражає і отчим деколи

Вас вас багато хто дратує, тобто ви не приймаєте людей такими, які вони є? А чи примаєте ви себе такою, яка ви є?
цитата:
Я не знаю що мені робити, прошу поради у вас😔

Вам надо попросить родителей найти для Вас психолога и оплатить психотерапию.
Так как Ваши проблемы - это минимум несколько месяцев работы.
...
Вітаю вас!

"Через рік мені 18, і я зможу робити все що захочу, но я боюся жити 1, боюся працювати на роботі я думаю що я лінива і нічого не умію, боюся заводити стосунки через власні комплекси"

Боятися невідомого, це нормально. Поки що ви знаєте своїх можливостей і не вірите в себе, і навіть дещо занижуєте свої здібності.
Кожна людина може набагато більше ніж знає про себе, для цього треба спробувати робити невеликі кроки і діяти.
Що ви вмієте? Чого вже досягли? З чим вже впоралися незважаючи на складнощі. Що ви знаєте про свої позитивні якості?
Хто може вас підтримати?
...
Це питання архівовано. Нові відповіді більше не приймаються.
Увійдіть або зареєструйтеся, щоб відповісти.
Хочете зараз безкоштовно поставити питання психологу онлайн?